Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mik azok a dolgok amik...

Lányok mik azok a dolgok amik megfognak egy fiúban? (külső, belső tulajdonság is érdekek)

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 14:24
 1/3 A kérdező kommentje:
*érdekelnek
2015. márc. 15. 14:25
 2/3 anonim válasza:
hát a külső..ez elég nehéz, nekem általában változó mert mindenkinek a külsejében van valami különleges jellegzetes, a belső pedig legyen intelligens,művelt, olvsott és legyen saját véleménye, ne legyen arrogáns de ha egy kicsit de csak egy kicsit öntelt, az se baj (de csak akkor ha tényleg okos). Ennyivel engem le is lehet venni a lábamról.(15/L ha fontos) ja és legyen valami téma amiről tudunk beszélgetni azért szerintem ez elég fontos.:)
2015. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Külsőre ne legyen divatmajom,de normálisan nézzen ki,ápolt legyen és figyeljen magára. Belsőre ne legyen sík hülye,lehessen vele jókat beszélgetni,jó ha van mellé egy kis humora. De a legfontosabb,hogy velem rendes legyen és szeressen. 17/L
2015. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!