Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés ötlet?

Ismerkedés ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedni szeretnék olyan fiúkkal, férfiakkal, akik tartós kapcsolatra vágynak.Művészetkedvelők, hatalmas bulik helyett inkább a beszélgetős estéket részesítik előnyben.Mindenekelőtt pedig hűségesek és romantikusak.

20-35-ös korosztályban gondolkozom.

Mit gondoltok, hol lehet egy ilyen emberrel megismerkedni?

A buta válaszokat kérlek hagyjátok meg magatoknak.

20L



2015. márc. 15. 14:29
 1/6 The Guard ***** válasza:
attól függ h nézel ki ;)
2015. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok van ilyen szerintem köztük én is. De úgy sem egyhelyen tartózkodunk egy 100 km távolság biztos van köztünk szóval ez bukta.
2015. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg attól is, hogy Szlovákiában lakom.
2015. márc. 15. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Akár itt is lehet szerencséd ilyen fiút találni.

Még az is lehet, hogy én is ilyen vagyok.

Pontosan hol laksz Szlovákiában, csak mert nincs olyan messze a Szlovák határ. :)


27/F

2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én is ilyen vagyok.. De ezt nem azért írtam hogy én hanem hogy hol na ezt még én sem értem. Szerintem kocsmákba pubokba múzeumba kiálításokon keresgélj én ilyenekre járok! Remélem segítettem
2015. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Győrtől kb. 65 km-re.
2015. márc. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!