Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valamit csinálni kéne hogy...

Valamit csinálni kéne hogy csináljon valamit, de mit?

Figyelt kérdés
Kicsit zavaros a kérdés, de egy fiúval, aki nagyon tetszik egy iskolába, és suli után egy konditerembe is járok. :D Néha-néha össze is nézünk (gondolom ismerős az arcom), de ez minden. Még nem beszéltünk, és köszönni se köszöngetünk egymásnak. Őszintén szólva ehhez nincs is nagyon bátorságom, mert félek az esetleges beégéstől. Jobban örülnék ha ő tenné meg az első lépést. :) A kondiban még kevésbé lenne necces odamenni hozzá, csak nincs nagyon ötletem mivel. Szóval bármilyen javaslatot szívesen fogadok és előre is köszönöm :)

2015. márc. 12. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget valami gépnek a használatával kapcsolatban.

Mondd,hogy szoktad látni a suliban, így tőle bátrabban kérsz tanácsot,bátrabban szólítod meg,mint egy idegent. :)

2015. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De jó, nálunk a kondiban csak férfiak vannak. LOL.

Lány vagy, kérj tőle segítséget, mutassa meg hogy helyes a gyakorlat, aztán közben kérdezd az ő edzéstervéről. Aztán szépen megy tovább a beszélgetés.

2015. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SweetLady ***** válasza:
38%

1.Egy férfi udvaroljon és tegye meg az első lépést

2. Szexis gyakorlatokat csinálj arra biztos felfigyel

2015. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne kellesd magad neki,ahogy a 3-as írta.

Ha azt akarod,hogy rendes lányként könyveljen el,ne pedig olyannak,aki n ott kelleti magát.

2015. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, bár elég ellentmondásos tanácsokat kaptam :)

Igazándiból nekem sem célom "kelletni" magamat, de akkor mégis mit kéne csinálnom?:D Ölbe tett kézzel várjak a sült galambra, vagy ilyenek?

2015. márc. 12. 19:27
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az 1. válaszoló nagyon jó tanácsot adott. Nem tűnik olyan átlátszónak az érdeklődés, és aztán már lehet tovább folytatni a beszélgetést :)
2015. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!