Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy ha egy...

Mit csináljak, hogy ha egy Angliában élő nőnemű ismerősőm nem ír vissza facebookon, de látom, hogy látta, közben meg a brit ismerőseivel szintén kommunikál, angolul?

Figyelt kérdés
Ja, és már az üzenőfalra Magyarországot és a magyarokat mocskoló dolgokat rak ki. Lenézz engem, vagy most mi van? Pedig amikor még itthon volt, tökre jóban voltunk.:((
2015. márc. 17. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, álszent...
2015. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ne irj ra, hagyd a fenebe. Minek eroskodsz?
2015. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De olyat csalódtam. Egyáltalán nem ilyen lenézősnek ismertem be. Kommentelek a képeihez is, de semmi. Bezzeg a kinti haverjainak visszaír. Rám meg, rám se bagózik.
2015. márc. 17. 13:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ő jövőjét már jobban tudják segíteni az ott élő született britek. Te pedig nem, szóval az ő farkukon lovagol most. Valahányszor kimegyek a repülőtérre, mindig tele van szép csajokkal, és megállapítom, de csak magamban, hogy a fő exportcikkünk a pina. Végülis a szépség nemzetközi, és szép nőkre mindenhol van kereslet. Egy lúzer, de magyar szemmel igencsak gazdag brit bétahím a teljes vagyonát le fogja dobni a csaj lábai elég, kényelmes munkahelye lesz. Te már nem vagy a hasznára, Neked nem fog válaszolni.
2015. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor hasznavehetetlen vagyok. Ahogy a magyarok is a világnak. Senkinek nem vagyok a hasznára.:( Felesleges vagyok, ahogy ez az egész magyar nép.
2015. márc. 17. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:

A magyar nep korantsem hasznavehetetlen, de nagyon el van tevedve ugy.... 100 eve:D

a szemelyes tragediadbol hagyd ki a nemzetet... es ezt nem azert mondom, mert olyan huu de patriota lennek... sokkal inkabb azert, mert en is ide tartozom, es ezzel engem is hasznavehetetlennek hivsz.... szenvedj a maganyodban, mast ne rants bele!

2015. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Félredobható vagyok. Magyar vagyok. Soha nem fogok már ilyen nővel találkozni, mint ő.:(((
2015. márc. 17. 14:12
 8/17 anonim ***** válasza:
7 aki leszar téged, és csak a saját önző céljai érdekli, teli van az élet ilyen nőkkel/férfiakkal, nyugodj meg fogsz találni olyat mint ő...
2015. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Itt kuporgok és zokogok mint egy gyerek. Mintha a szívemet kitépték volna a helyéről. Úgy fáj.
2015. márc. 17. 14:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor sírj csak tovább, megérdemled... Önsajnáltatással még senki se lett boldog!
2015. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!