Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy ha egy...

Mit csináljak, hogy ha egy Angliában élő nőnemű ismerősőm nem ír vissza facebookon, de látom, hogy látta, közben meg a brit ismerőseivel szintén kommunikál, angolul?

Figyelt kérdés
Ja, és már az üzenőfalra Magyarországot és a magyarokat mocskoló dolgokat rak ki. Lenézz engem, vagy most mi van? Pedig amikor még itthon volt, tökre jóban voltunk.:((
2015. márc. 17. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Najo

tehat akkor a no anzol, vagy magyar? Meg ez sem derult ki...

Magyarbol angliaba ment... de itt lakik es oda ment dolgozni, vagy suliba, vagy ott lakik es valamiert itt volt, vagy itt lakott es elkoltozott vegleg oda?


irhatnal vala i ertelmeset is, ha mar foglalod a GYK adatbazidan a helyet... az meg hogy latta es nem irt vissza..... hat fosd ossze magad emiatt, ha ez neked szamit...

2015. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Itt élt Magyarországon, de aztán kiköltözött valami munka miatt.
2015. márc. 17. 15:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Es hogy jon ide a nyo orusagodhoz meg hogy nem valasgol az, hogy a magyar nep is nyomorusagos?
2015. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azért mert semmit sem tudtam adni neki! Érted, mert én is csak egy műveletlen, ázsiai vadember vagyok a szemében. Akik miatt kiment Angliába.

Kész, ennyi volt.

2015. márc. 17. 15:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Ő is az, csak kapaszkodik felfelé. A pina értéke minden országban magas. Annyiban vagy csak hibás, hogy nem ismerted fel a valódi természetét, de talán abban sem, mert az emberek nagyot tudnak változni, illetve többes életet élnek. Fejleszd Magad és lesz csajod, hány éves vagy?
2015. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Lehet, hogy el akarja felejteni a múltját, meg rajong az újdonságért ami ott körülveszi, azért nem ír vissza. De előbb utóbb rájön, hogy ott sincsenek másfajta emberek mint itt. Neked inkább a saját életeddel kéne foglalkozni.
2015. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vigasztaljon a tudat, hogy a lányok 95%-a ilyen. Bocsánat az öt százaléktól, de én 26 év alatt csak nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam, aki nem csinál ilyeneket.


Létezik olyan lány, aki mellett nincs probléma, mert szeret és kész. Megtalálni viszont egyelőre lehetetlen. Engem is egyszer talált meg egy ilyen lány és egész addig együtt voltunk, amíg súlyos gyógyíthatatlan beteg nem lett.

2015. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!