Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » INFP férfi keres INFP személyi...

INFP férfi keres INFP személyiségtípusú lányt. Hol vagytok?

Figyelt kérdés

[link]


Ha kitöltöd a 94 kérdéses tesztet, akkor megtudod, melyik típus vagy.


Az INFP lányok nagyon introvertáltak, érzékeny lelkülettel, költészetben fejezik ki mély érzelmeiket. Én ugyanez vagyok, csak fiúban. Jellemző ránk egy erős absztrakt gondolkodás, amitől nehezen illünk be a társadalomba, ergo egymást is ritkán találjuk meg.



2015. márc. 17. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó "10-es" válaszoló. Ha valami távol áll tőled (akár tudásban, vagy érdeklődés szinten) késztetést érzel, hogy baromságokat írj? Valakit igen is érdekel a dolog, és van alapja. Ha kicsi utána olvasnál, akkor talán te is belátnád. De még ez sem jogosít fel arra, hogy hülyeségeket írj.
2015. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1# pacsi :D
2015. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fura, mert nem tartanám magam az ottani eredményhez hasonlónak magam. Vannak olyan pontok amik egyeznek és vannak amik nagyon nem. Az enyém ESTJ.

F

2015. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ENTJ nő vagyok, mégis lassan 20 éve élek együtt a férjemmel:)

Mindenki megtalálja a párját:)

2015. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

ESTJ

19/L

2015. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat mindannyiótoknak! Nem számítottam, hogy ekkora az érdeklődés itt a Gyakorikérdéseken az MBTi típusok iránt.


Nagyon pöpec, hogy már sokan tudjátok a saját típusotokat. Remélhetőleg ez elősegít egy hatékonyabb társadalom kialakításában. Legalábbis mondom ezt én, az idealista INFP.


Nekem hirtelen ötlet volt, hogy ide írjam a kérdésemet, de ti amúgy tudtok oldalt, amelyben kifejezetten típusok keresnek típusokat?

2015. márc. 19. 12:59
 17/18 anonim ***** válasza:
INFP nő vagyok, de házas 2 gyerekkel :) Sajnálom. De ne add fel, drukkolok! :)
2016. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is INFP vagyok és teljesen random találtam rá a kérdésedre, és csak úgy mint te én is meg vagyok lepve hogy azért van itt jópár hozzám hasonszőrű, pedig eddig még egyel sem találkoztam. :D 16/L
2023. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!