Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kell "menni" egy férfi után?...

Kell "menni" egy férfi után? Jogos az elvárásom?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, csak kétszer találkoztunk eddig. Az első benyomás az, hogy nagyon teper, viszont őszintén szólva nem tudom a "normákat", pl. hogyan kivitelezzünk egy találkozást, ki megy kihez, jöjjön Ő értem, vagy menjek én hozzá, vagy találkozzunk félúton? :D


Nekem fiatal koromban édeasanyjám azt tanította, sose menjek egy férfi után, ha akar valamit, jöjjön Ő, csengessen be hozzám, vigyen el randizni, úgymond nyűgözzön le, de én egy tapottat se tegyek érte a kezdetekkor, őrizzem meg a nőiességem.


Na a férfi, akivel ismerkedem, tegnap felajánlotta, hogy menjek hozzá ha van kedvem, és elmegyünk sétálni. (Két különböző településen lakunk, ő meg nem tudna értem jönni, mert kötött munkaidőben dolgozik.). Ehhez nekem 140 km-t kéne utaznom... Őszintén szólva nekem ez meredek, kedves hogy felajánlja, de kedvem sincs egy férfi miatt ennyit utazni, plusz tényleg, jöjjön ő hozzám ha akar valamit, és vigyen magával. Szerintetek jogos az elvárásom?

Természetesen más volna, ha hosszú idő óta együtt lennénk, de ilyen rövid ismerettség után...


32N


2015. márc. 15. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
akkor ne menj, maradj egyedul...
2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alapvetően nem mennék pasi után

de ha megbízhatónak tűnik, és nem első pár alkalmas tali, akkor talán elmennék, ha csak a távolságon múlik

és a kötött munkaidő után ő nem tudna menni hozzád?!

24L

2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak akkor találkoztunk, ha a környéken volt dolga. Egyelőre azt sem tudom, mik a szándékai velem, ezért nem akarom magam belelovalni ebbe az egészbe. Természetesen más volna ha X ideje együtt vagyunk, akkor mennék, de így... Sajnos volt, hogy megégettem magam, én utazgattam állandóan egy férfihoz, ő meg megszokta a "jót", és tudta, hogy nem kell hozzám jönni, mert úgy is megyek én... Na most ezt szeretném elkerülni :)
2015. márc. 15. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Még korai, hogy így találkozzatok, később majd lehet.
2015. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!