Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nagyon egy lány a...

Tetszik nagyon egy lány a buszon de vagy egy kis probléma. Mit tudok csinálni? Lent

Figyelt kérdés
Amit tudni kell először is a Fő probléma az az hogy én 18 a lány meg 14 Szóval régóta van egy lány a buszon aki tetszik de nem merem leszólítani mert nem ad biztató jeleket.Amikor ránézek néha ő is rám néz de aztán hirtelen elkapja tekintetét és látom hogy kicsit zavarba van.. Nem tudom hogy bejövök neki ez meg a másik fő gond. A kinézettemmel nem hinném hogy gond lenne. Mit tudok csinálni hogy észre vegye hogy tetszik nekem?
2015. márc. 17. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hallod 18 évesen egy 14 éves csajt, akit nem is ismersz mért nem mersz leszólítani? Max lekoppint
2015. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
36%
Ülj mellé... Szólítsd meg valami tök átlagos dologgal... ha nem vevő rá akkor passzold
2015. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért nem merem leszólítani mert nyomi vagyok hanem mert sokan vannak a buszon és ez kicsit zavarba hoz. A másik meg hogy szinte minden nap látjuk egymást. Nem tudom hogy azért nézz rám néha mert bejövők neki vagy azért mert idegesiti hogy nézem.:S:D
2015. márc. 17. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi szeme mindent elárul. :)

Még neki is, ha nem olyan tapasztalt.


Nálam is volt ilyen buszos dolog.

Mindig 1 helyre ültem le, és neki is volt egy kedvenc ülése. Kb 1 méter volt közöttünk. Szóval,soha nem volt kérdés,hogy hova fogunk ülni. :)


-Nézd sokszor, álld a tekintetét. Én is sokszor elkaptam a fejem,zavarban voltam.

- Mosoly, de szolid. Kedves arckifejezés. :)

- Ülj/állj a közelébe, de ne túl közel.

Legyen ez jelzésértékű. :) Viszont a magánszféra az szent. Így nem fogsz nagyon nyomulósnak tűnni.

Nálam, még a busz után is futott egyszer. :)) :D


- Ha egy helyen szálltok fel,vagy le,akkor engedd előre.

Nálam olyan is volt,hogy nem akartam leszállni előtte, és ott szobrozott fél percen keresztül. :)

- Próbáld meg megfigyelni,hogy mikor megy. Pusztán azért,hogy többet találkozhass vele a buszon.

- Esetleg,ha nem jut hely, és te ülsz,akkor add át.


Ezekből rá kell jönnie,hogy tetszik neked. :) Nem minden lány vevő arra,ha leszólítják rögtön. A leírtakkal jelezni tudod (minden szó nélkül),hogy nem közömbös számodra. Szerintem,ha már így kialakult valami,és partner a dologban, akkor próbálkozz, éppen azért,mert ő még csak 14.


Remélem,tudtam segíteni. :)

2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha idegesítené, nem zavarba jövősen kapná el a tekintetét, hanem mérgesen visszabámulna :D (legalábbis én ezt szoktam)


látom nagyon fontos neked, hogy kihangsúlyozd, hogy nem vagy nyomi, és a külsőd is jó :D aranyos

na de a lényeg, hogy egy dolog van, amit tudsz csinálni, szépen megszólítod a buszon. oké, ha betosz a többi ember közelsége miatt, megkeresheted facebookon is, és ott kezdeményezhetsz, de én az elsőt javasolnám.


ha nem tetszel neki, ez van, semmi gáz.

2015. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel az a probléma, hogyha buszon szólítod meg van akit ez idegesít(pl engem is), ha leszáll a buszról és nem siet akkor próbáld meg, siető embert feltartani szintén idegesítő. Vedd fel FB-n legalább és nézd meg van-e pasija.
2015. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Melyik buszon szokott lenni?
2015. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes Jó válaszokat!:)


19:01 Sajnos nem 1 helyen szálunk fel illetve le.Igazából nincsen kedvenc helyem és szerintem neki sincsen. Én is meg ahogy szoktam látni ő is ott ül le ahol van hely.:D


19:03 Hát igazából nem tudom..De miután elkapja tekintetét utána már nem sűrűn néz vissza illetve inkább máshova szokott nézni de nem mindig.A másik meg hogy Tudom hogy az lenne a legegyszerűbb megoldás hogy oda megyek és megmondom a frankot de ott valahogy mégsem olyan egyszerű..:D izgulok, nem tudom hogy bejövök-e neki meg nincsen semmi biztató jel,sok emebr...stb


19:05 Az utolsó mondat nem rossz.. csak még nem tudom hogy pontosan őt találtam e meg mivel mindig sapka van rajta és a képek sem frissek. Gáz lenne bejelölni és írni neki minden félét miközben nem is ő..:D De ezt fogom szerintem csinálni.

2015. márc. 17. 19:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért fontos az hogy melyik városban illetve melyik buszon szoktam látni ?
2015. márc. 17. 19:28
 10/11 anonim válasza:
100%
Aki megkérdezi, melyik busz, város az általában hasonló szituációban van mint a kérdésben szereplők és kíváncsi,hogy esetleg nem róla van e szó :)
2015. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!