Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, ocsmány arcú,...

Alacsony, ocsmány arcú, tapasztalatlan huszonéves fiúként van esélyem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Régebben kövér is voltam. Sajnos minden lány elutasít a külsőm miatt.

2015. márc. 15. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, manapság ez a menő divat.
2015. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
legyél izmos.
2015. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

A nők 90% lesz arja a külsőt!!!! Pénzed legyen és ennyi!


Példa: [link]

2015. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
11%
A kövérségen tudsz változtatni. A csúnyaság relatív, ha igényesen fel vagy öltözve, van stílusod simán lehet esélyed. Nem kell ennyire rágörcsölni a dologra. :)
2015. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak régebben voltam kövér, írtam is. Már lefogytam, mert azon lehetett változtatni. Azon, hogy ocsmány arcom van, és hogy túl alacsony vagyok minden nőnek, azon meg nem lehet változtatni.
2015. márc. 15. 10:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg számomra nem vonzó külsejű embert látok kapcsolatban, miért ne lenne neked is esélyed? Mindenkinek más tetszik. Engem is rengetegen elutasítanának, ha össze akarnék jönni velük, de most a barátommal éppen megtaláltuk egymást úgy, hogy mindkettőnknek tetszett a másik, és mint emberek is jól kijövünk. Ez bárkivel előfordulhat.
2015. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
28 vagyok, de még randim sem volt soha.
2015. márc. 15. 10:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs, hacsak nem leszel gazdag.
2015. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

168 cm vagyok, átlagon aluli külső. 20/F

Első barátnőm egy éve volt, 1 hónapig tartott.

A második barátnőm hozzám képest fiatal volt (14 éves), ezért rájöttünk hogy nem működik a dolog, 1 hónap után vele is szétmentem.

Jelenleg van egy gyönyörű barátnőm, a belsője is makulátlan, 1hét híján 4 hónapja vagyok vele.

Ezeket csak azért mesélem el, mert én se vagyok vmi szép gyerek, de ha egy csaj látja rajtad, hogy magabiztos vagy, céltudatos, és mégis vicces és el lehet veled szórakozni, akkor nem lehet probléma.

Srácok, próbálkozni kell. Ha élőben nem is mertek (bár ez a legjobb) akkor marad a net, facebook. Irogassatok, mutassátok meg kik vagytok bátran és sok sikert.

2015. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!