Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok egy átlagos...

Lányok nálatok egy átlagos srácnak van esélye?

Figyelt kérdés
Valamint mit takar nálatok az átlagos ? Pl csendes típus ?
2015. márc. 17. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig átlagos srácok jöttek be. :"D Igaz, nem pont k.. hanem amúgy haverok voltak, ismertem őket látásból, a jellemüket és megkedveltem őket. Aztán persze sose lett semmi, volt akivel az 5 év alatt, amit együtt töltöttünk (Dök-ben) szólt hozzám 1 mondatot, de ez van.

Egy szóval, a leszólításhoz az első benyomás, jó kinézet szükséges. Amúgy meg simán megkedvelhet a lány akárkit, ha szép lassan megismeri, legalább is szerintem.

A csendes típusú fiúkért én pl. oda vagyok. Rejtélyesek, kicsit visszahúzódóbbak és így érezheti azt az ember, hogy őt tényleg szereti, megbízik benne, mert elmondja a dolgait, amiket amúgy másnak nem.

2015. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van, amíg nem találnak egy jóképűbbet.
2015. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!