Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magányos vagyok, pedig vannak...

Magányos vagyok, pedig vannak barátaim, csak a szerelem hiányzik nagyon. Van, aki ugyanígy érez? (23/f)

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy, hogy barátnő/szerelem nélkül nem jó élni, pedig amúgy alapvetően optimista és vidám vagyok. A kinézetemmel nincs baj, csak valamiért nem vagyok magabiztos és emellé ritka az olyan lány, akibe szerelmes tudnék lenni.


Van aki hasonló, mint én csak lány és szívesen ismerkedne? :)


Magamról röviden: barna haj, sötétkékeszöldes szem, vékony, magas, sportos, kicsit talán gyerekes, kedves, aranyos, kicsit naiv, és vannak fura dolgaim :D de nagyon tudok szeretni :)


2015. márc. 18. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szopni szeretsz? 24/f
2015. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, bár nekem pont fordított a helyzetem. Szerelem van, igazi barátaim nincsenek. Nekem az igaz barátok hiányoznak, mert ismerősökből van ezer, de olyan barát nem áll mellettem, akire az életem merném bízni... Ha szingli lennék, ilyen leírás biztosan vonzana. Szeretem az optimista embereket, és az olyanokat is, akik felismerik a saját értékeiket. Remélem sikerrel jársz, és megtalálod a megfelelő társat. :)


25L

2015. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

úristen..ezt mintha csak én írtam volna..

én is hasonló cipőben járok

ha gondolod írj, és mesélek magamról :)

22/L

2015. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azta , ha nem baj hogy még csak 20 vagyok írhatsz nekem is.

Egyébként valami negatív tulajdonságot is írnod kellet volna bár a naiv kicsit az , de még így is a fura dolgaiddal együtt is túl jó az összkép .

2015. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A gyerekes nem negatív? Meg hogy kicsit önbizalomhiányos? + kicsit túl vékony. Meg néha túl őszinte vagyok, szétszórt és talán kicsit figyelmetlen, meg önfejű is. Néha sikerül megbántanom mást, nem szándékosan, de ilyenkor hamar bocsánatot kérek és jóváteszem :) Amúgy a 20 nem sok, engem általában kevesebbnek néznek jóval(mondjuk 19-20-nak) akár még a 15-16 se túl kevés, szerintem nem a kor számít :)


Köszi, hogy írtatok! :)

2015. márc. 18. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocsánat,de akkor nem magányos hanem hülye vagy.Vannak barátaid és rinyálsz hogy magányos vagy?Nem vagy az megsúgom.Van akinek még ennyi sincsen.
2015. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csajozós duma...

Szerinted nekem, full korrekt a magánéletem?

Elárulom, senkinek nem az!

2015. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!