Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elhiszitek azt a mesét,...

Ti elhiszitek azt a mesét, hogy egy intelligens, szép nőnek is legalább annyira nehéz az ismerkedés, mint a csúnya srácoknak?

Figyelt kérdés

Korábban is olvastam már több hasonló kérdést, legutóbb pont a minap, amiben leírta valaki, hogy a magabiztos, határozott, céltudatos, önzetlen, barátságos, intelligens, értelmes, gyönyörű nőismerősével egyszerűen senki nem akar komolyabban megismerkedni, és emiatt a lány évek óta egyedülálló.


Többször is láttam már hasonló problémával küszködőket itt, de most halál őszintén, van olyan, aki beveszi ezt a maszlagot, hogy egy művelt, szép nő senkinek sem kell?


Többek között ez az egyik ok, ami miatt a "nem troll" kategóriájú kérdéseket sem lehet itt komolyan venni, legalábbis szerintem...


2015. márc. 19. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Én már semmit nem hiszek el, amit nő ír le...
2015. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak a nő válogat, mert nem talál megfelelőt, aki ugyanolyan "tökéletes" mint ő.
2015. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nehéz, mert hatalmasra nőnek az elvárásai.
2015. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
el én
2015. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Van udvarlója, de azok nem számítanak, mert nem a kategóriája, aztán meg sír, hogy nincs senkije.
2015. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

persze, hiszen nem mindegy az se milyen pasi jön nekik.. képbe gondolom.


Normális intelligens pasit legalább olyan nehéz találni mint ilyen nőt, szerintem

2015. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nem nehéz nekik, de nem is ismerkednek bárkivel.
2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem valamilyen szinten igaz, és a férfiak is félnek az ilyen nőktől! Csak nem vallják be... :))
2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
én is hallottam ilyesmi legendákat, de annyira lehetnek valósak mint Humbák Feri józan hétvégéi
2015. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően igaz. Miért ne lenne neki nehéz? Az más kérdés, hogy neki udvarolnak 100an egy hasonló kaliberű csávónak meg kutatnia kell egy "ilyen" nő után. De az egymásratalálás hasonlóképp nehéz mindkettőnek, szerintem.
2015. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!