Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elhiszitek azt a mesét,...

Ti elhiszitek azt a mesét, hogy egy intelligens, szép nőnek is legalább annyira nehéz az ismerkedés, mint a csúnya srácoknak?

Figyelt kérdés

Korábban is olvastam már több hasonló kérdést, legutóbb pont a minap, amiben leírta valaki, hogy a magabiztos, határozott, céltudatos, önzetlen, barátságos, intelligens, értelmes, gyönyörű nőismerősével egyszerűen senki nem akar komolyabban megismerkedni, és emiatt a lány évek óta egyedülálló.


Többször is láttam már hasonló problémával küszködőket itt, de most halál őszintén, van olyan, aki beveszi ezt a maszlagot, hogy egy művelt, szép nő senkinek sem kell?


Többek között ez az egyik ok, ami miatt a "nem troll" kategóriájú kérdéseket sem lehet itt komolyan venni, legalábbis szerintem...


2015. márc. 19. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy elhiszem,nagyon kevés jóképű,intelligens férfi van ebben az orszàgban,selejtekkel meg nyilván nem áll össze egy ilyen nő.
2015. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen rossz oldalról közelítitek meg... Egy ilyen "jó nő" azért van egyedül, mert túl magasak az elvárásai és a 100 udvarlója közül egy sem felel meg neki.

Egy csúnya srácnak azért nincs senkije, mert egyszerűen mindenki elutasítja. Érezzétek a különbséget..

2015. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
mindenki jobbat szeretne mint amilyen ő, csak ne legyen sírás rívás ha nem jön össze azonnal
2015. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván az intelligencia és a szépség is összehasonlítás kérdése, de mivel intelligensnek és szép nőnek tartanak a környezetemben (tágabban is, ismeretlenek is) ezért úgy éreztem válaszolhatok a kérdésedre. Nekem nagyon nehéz volt komoly párkapcsolatot találni, főleg azért mert a legtöbb fiú/férfi nem ütötte meg azt az intelligencia szintet, amit én elvárok, pedig nem hiszem, hogy hihetetlen elvárásaim lennének. Elég gyakran kaptam/kapok ajánlatokat, mert bejövök nekik (nyilván egy idegen először még csak külső alapján ítél meg engem), de nagyon ritka, akit egyáltalán fontolóra tudok venni valakit. Nekem fontos az, hogy legyen saját véleménye (ne csak a magyar panaszkodó, mindenkit lehúzó mentalistás), legyen kreatív, ambiciózus - legyen életcélja, lehessen vele beszélgetni, felvállalhassam mások előtt stb. Tudom mindenki azt hiszi ő milyen okos, de hihetetlen, hogy mennyi IQ hiányos, illemhiányos pasival találkozni.

Szóval igen nehéz normális partnert találni annak, akinek vannak igényei, elvárásai.

Bár az én esetemben nem az a gond, hogy én nem kellek senkinek, hanem nekem nehéz megfelelni, de gondoltam ezt az oldalt is érdemes bemutatni.

(Még mielőtt valaki nekem esne, hogy nekem bezzeg senki sem elég jó megnyugtatnám, hogy de több megfelelő ember is volt már az életemben)

21/L

2015. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Ensam skog ***** válasza:
Végtére is lehetnek nagyok az igények azzal nincs is semmi baj. Viszont kevés lesz az az ember aki azoknak megfelel vagy nagyon nehéz rájuk taláni így vagy a magányt választja az ember vagy lejjebb ad az igényekből csak, hogy ne legyen egyedül. Mindegyik rossz érzés de valakinek bele kell törődnie, hogy ez jutott.
2015. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Intelligens, mi...
2015. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy okos és szép nőnek nem nehézség találni pasit. Mármint ha beéri akérkivel. De egy okos nő azért nem fog összeállni egy céltalan emberrel, és fordítva se, egy okos pasinak nem hiszem hogy kell egy buta fecsegő liba.

Szóval ez nem válaogatás, hanem alapvető igény. Az ember olyat keres akivel hosszú távon együtt tudna lenni, és az csak akkor lehetséges ha az alapvető életcéljaik és felfogásuk azonos.


Nőként tanúsíthatom hogy ha valaki okos, és csinos is akkor nem azért nincs sokszor pasija, mert túl válogatós lenne, hanem mert a pasik is berezelnek. Igen. Napjában többször veszem észre hogy negnéznek, mint nőt, de nyilván egy okos pasi nem megy oda csak úgy egy idegenhez, ami szintén nehezítés. Másrészt bemeséli magának sok pasi, hogy úgyse kellene a csajnak , miért pont őt válsztaná, vagy biztos van pasija már, ... stb dolgokat képzelnek a pasik és máris lebeszélték saját magukat, a bátorságuk elszállt.

Sokan csak a piától felbátorodva érzik magukat elég jónak, és napközben oda se mernek menni egy intelligens nőhöz.

Persze vannak srácok akik azért próbálkoznak. ÉS azt látom rajtuk, hogy túlspilázzák a dolgot, sokszor látom hogy idegesek, és ezt nem igazán lehet leplezni. Vannak akik rástresszelnek és meg se tudnak szólalni szinte, hiába áll mellettük a kiszemelt csaj. Megint másk meg alattomosan "véletéenül" mindig arra járnak amerre a csaj akik tetszik nekik.


Igen ez az okos emberek kicseszése saját magukkal. Túlbonyolítjuk a dolgokat. Nem csak a nők, a pasik is.


De hogy ne csak magamról írjak. A legjobb barátnőm a dokroriját csinálja épp, az egyik legkedvesebb és legokossabb személy az összes ismerőeim közül, és felettébb csinos is. Nem beképzelt, csak tisztában van azzal hogy ki is ő, és hogy mit is akar. Sok pasija volt már, de sokszor magányos is.

Pedig közvetlen és mosolygós. Egyszerűen félnek a pasik a SZÉP ÉS OKOS kategóriát megközelíteni.


Tele vannak bizonytalansággal, a testüket, a kinézetüket, az önbecsülésüket illetően, na meg a tévhitek hogy egy npőnek kocsi meg pénz is kell plusz kockahas. Ezek után nincs min csodálkozni, hogy annyi sok nő és pasi is egyedül van.


Nem azért vannak sokan egyedül, mert nem akarna velük senki sem ismerkedni, hanem mert nem hiszik el saját magukról hogy igenis megfelelnének a másik nem kiszemelt példányának. Legyen szó akár nőről akár pasiról.

2015. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem hiszem el..
2022. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!