Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok ilyen lányt/nőt?

Hol találhatok ilyen lányt/nőt?

Figyelt kérdés

Olyat, aki mindig mellettem áll egész életemben, érzelmi stabilitást nyújt, mindenre megtanít az életben, nem zavarja ha tapasztalatlan vagyok, akkor is szeret ha nem vagyok szupermen (vagy átlagember se), valamint elmondhatatlanul vonzódik hozzám, nem vár el tőlem semmit, csak hogy imádjam, szeressem, törődjek vele testileg-lelkileg, imád engem és ezt testileg-lelkileg kifejezi?


Az a baj, hogy szeretetre vágyom, megértésre, törődésre. Valakire, akit szerethetek és vigyázhatok rá. Aki úgy tekint engem álmai férfijának, hogy közben segít is nekem kifejlődnöm. Ahogy én is biztosítanám minden erőmmel a jólétét.


Mielőtt töketlennek és életképtelennek látnátok, volt ilyen kapcsolatom, boldogok voltunk, de rajtunk kívülálló okok miatt végleg elveszítettük egymást. 26/F


2015. márc. 20. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Szánalmas a leírásod...

legjobb részek : "nem vár el tőlem semmit" , "Aki úgy tekint engem álmai férfijának, hogy közben segít is nekem kifejlődnöm" ...esetleg egy óvónénit keress!

2015. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tündérmesében!
2015. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 _zozo2_ válasza:

Nehez ilyet talalni, szerencses akinek egyaltalan ilyen kapcsolata volt. De igazabol nem tudok ilyet mondani, mivel ezek a nök nem csoportban elnek :)

Neha el kell fogadni hogy egyedul, vagy ergy rossz kapcsolatban fogunk meghalni. En a munkammal kompenzalom, vagy sokat videojatekozom ilyesmik.

Ha nagyon kene mondanom egy fix helyet, azt mondanak hogy a japan nök kicsit ilyenek ahogyan leirtad. Ott nem divad az hogy a ferfi törödik veluk, ezert is keresnek nyugati ferjet maguknak.

Persze ott sem mindenki ilyen, szerintem a legjobb mondja ha nehany tarskeresöre ezt ugyanigy leirod.

2015. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen szerettem volna lenni a barátomnak, de sajnos otthagyott. Nem igényelte, hogy sokat legyünk együtt. Nem vagyok tapadós, de azért szeretem, ha a barátom keresi a társaságom és sokat szeretget. Csak sajnos nem vagyok túl csinos, duci vagyok és eléggé félénk is elsőre, így elég nehéz bárkit is találnom, nemhogy olyan srácot, aki nagyon velem akar lenni.
2015. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
Csávóba megtalálhatod az északi sarkon, Mikulásnak hívják...és még a térdére is ültet, ha úgy hozza kedve XD
2015. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!