Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szítsam a tüzet,...

Szerintetek szítsam a tüzet, s rákérdezzek, hogy aki férfi létére ennyit foglalkozik velem, az homokos-e? (kisregény)

Figyelt kérdés

Szóval van nekem egy régi-régi ismerősöm, akivel durván 7-8 évvel ezelőtt egész jól elvoltunk. Amolyan ismerős-haverféle volt, néhány helyen a városban találkoztunk, váltottunk pár szót, és úgy ennyi.


Nem tartottam vele komolyabban a haverságot, mert eléggé szarkavaró, manipulatív érdekemberről van szó, sokszor azokat támadja hátba, akik segítenek neki, s inkább csak azokkal ismerkedik, haverkodik, akiből valamilyen szinten hasznot tud húzni. Mármint nem feltétlenül anyagilag, hanem például információszerzésre, vagy érdekkapcsolatok kiépítése miatt.


Aztán szerelmes lettem egy lányba, de a lányt több hazugságon is rajtakaptam, így szépen megszakítottam vele minden létező kontaktot, és ez nemigen tetszett a leányzónak.


Mi ad isten, összejött ezzel a szarkavaró sráccal, és ők ketten olyan lejárató kampányba kezdtek ellenem, hogy öröm volt nézni. Minden ismerősömnek lefestettek, azt viszont elfelejtették, hogy csak elég kevesen hittek nekik, legfőképpen azok után, hogy két évvel később ők is szakítottak, mert kiderült, hogy a két évig tartó kapcsolatukban mindketten végig hazudoztak egymásnak. :D


Vicc volt az életemben ez a két alak, ám nagy meglepetésemre, az egyik újra és újra feltűnik az életemben, NEM VICC: PONT A SRÁC! Néha látom az utcán, boltban, és tuti észrevesz, mert pont aznap vagy beszopok egy emailbombát, vagy 20-30 nem fogadott hívásom lesz a mobilomon, s mindezt mondom úgy, hogy egészen véletlenül tényleg pont aznap, amikor ő is láthatott engem.


De mindig visszahallok valami pletykát, hogy az emberünk megint kavarja a szart, meg mindenféle pletykákat kreál rólam, vagy valamit ideszúr nekem ismerősökön keresztül, és újból ezt kell írjam, NEM VICC: ÉVEK ÓTA TART EZ MÁR! Olykor egy évig se hallok róla semmit, néha meg 2-3 havonta eszébe jutok, és visszahallom a kavarásait.


Nem beteges ez egy kicsit, hogy sok éve nem bír nyugodni? Vagy ha legközelebb meglátom, leszólítsam, hogy homokos-e? De ez sem jó ötlet, mert akkor biztosan azt terjesztené, hogy leszólítottam azzal a szöveggel, HOGY ÉN VAGYOK A HOMOKOS, és biztosra veszem, hogy rólam kürtölné szét ezt! :D Rendkívül jó manipulatív képességű alak, irtóra szeret színezni, és nem is értem, hogy például Facebookon hogy a fenébe van neki kb. 1000 ismerőse, és amikor kiposztol egy-egy képet magáról, azt 200-300-an is belájkolják...


Szóval kerületszinten nagyon népszerű a srác, vannak kapcsolatai, de szívesen odaszúrnék neki valamit, csakhogy a szexuális hovatartozásáról meggyőződjek végre.


2015. márc. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Verj rá egyet, megnyugszik.
2015. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!