Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történhetett vele? Mit...

Mi történhetett vele? Mit hallhatott rólam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú . Sokáig ugy viselkedett , hogy en is tetszek neki :) . Majd az a fiú a semmiből nagyon bunkó lett velem kb,2 hétig. Nem beszélt velem , nem köszöntött, csúnyán nezett rám, ahol voltam onnan elment. Kérdeztem mi a baja, de nem válaszolt.

Csütörtöktől fogva meg ujra a régi, szemezünk,piszkál,többször figyel, néz. Mi lehet ennek esetleg az oka?



2015. márc. 21. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről egy régi sláger dalszövege ugrik be "én a fülemet adtam neked, de te hallottál valamit rólam, és mi nem beszélgettünk éveken át"...


A kérdésről: Hallhatott rólad olyat ami ezt a viselkedést hozta ki nála? Csináltál/mondtál régebben olyat ami - hogyan is fogalmazzam meg - nem volt túl szép? (Nem ítélőszék vagyok, az ember sok butaságot csinál fiatalon amit később megbán - valahol ez az élet természetes része).


Viszont érdekes ez a 2 hét után ismét elkezdett "udvarolni" neked... Mi történhetett abba a két hétben? Ismered őt nagyon, ismered a magánéletét? Lehet semmi köze nem volt hozzád az átmeneti "utáltatának", az ember fejében sok dolog jár... És néha emiatt, hogy nem ismerjük csak a gondolatainak egy részét, nem tűnik túl logikusak a viselkedése a legtöbben pedig magukra veszik az okot...


De a lényeg akkor, hogy most ismét udvarol neked. Fogadd a próbálkozásait, ha tetszik.


Benne van a pakliban nagyon, hogy összejöhettek! Sok sikert hozzá! Ha sikerült sok boldogságot :)

2015. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jósnő!
2015. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!