Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miez az érzés, hogyan történhe...

Miez az érzés, hogyan történhetett?

Figyelt kérdés
Eddig mindg arra figyeltem hogy a pasim gazdag legyen drága divatos ruhákba járjon , nézzen ki jól , legyen izmos , nem érdekelt semmi csak hogy jól mutasson mellettem ...most meg van egy srác aki falusi se izmos se helyes nincsenek drága ruhái se nem gazdag mégis a közelében nagyon gyorsan ver a szívem , eláll a lélegzetem , imádom az illatát , nem érdekelnek a ruhái a pénze a kinézete egyszerűn nagyon kedves velem mindig sikerül megnevettetnie és folyton azon gondolkodom milyen lenne csókolózni vele milyen lenne a közös esküvőnk a gyerekeink neve mi lenne meg azon gondolkodom hogy hogyan mutatna jól ha felveszem a nevét azon kapom magam hogy mindig rá gondolok és mindig mosolygok ha rá gondolok és a közelében is
2014. dec. 14. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes pi_csa lettél!
2014. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt bizony szerelemnek nevezik.
2014. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik "csúnyafiú" álmodozik megint?
2014. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buford Tannen ***** válasza:
Megjött az eszed és már látod a belső értékeket is! Van Isten!
2014. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó de aranyos :)

Hány éves vagy?

2014. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!