Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot szeretnék kérni. Mit...

Tanácsot szeretnék kérni. Mit kéne tennem az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác aki nagyon tetszik, és ő eggyel felettem levő osztályba jár. Nem mondanám a suli sztár pasijának, de nem is visszahúzódó. Tavaly, amikor még elsős voltam beszélgettem vele 1-2x(akkor még nem tetszett), de azóta teljesen elfelejtődött a kapcsolatunk. A legnagyobb gondom az, hogy nem merek lépni, mert ő a fiú kezdeményezzen ő, de attól félek, hogy nem igazán tűnök fel neki. Barátnőim szerint túl jó vagyok hozzá, de szerintem ez elég sablon szöveg, én is mindig ezt mondom nekik ha tetszik nekik valaki.:DD

Ők azt mondták hogy írjam ki az órarendjét és random sétáljak arra szünetekben hátha észrevesz vagy akármi, de szerintem ez egy kicsit beteges és megalázó.Közös témánk sincs sok, szinte azt se tudom hogy mi érdekli egyáltalán, meg ő szeret szombatonként eljárni szórakozni (inni) én meg eléggé jókislánytípus vagyok, csak kicsit nagyszájú. Szerintetek várjak csendben hátha csoda történik, vagy kéne valamit tennem, ha igen, akkor mit? :D

16/L



2015. márc. 22. 15:01
 1/5 gublug ***** válasza:

Szerintem nem kell a fiúnak kötelezően kezdeményezni. Döntsd el mit akarsz és tegyél érte. Ez az egész életedre vonatkozik.

Ha mindketten kelletitek magatokat, sosem lesz belőle semmi.

Menj oda hozzá és:

"Helló, mi újság? Rég beszélgettünk?" (tudom, konkrétan tavaly)

Másnap elhívhatod közös pizzára vagy tejeskávéra.

Állati egyszerű. Őszintén el kell mondani, hogy rokonszenvezel vele és szeretnéd jobban megismerni. Aztán majd eldöntitek mi legyen.


Nem kell bonyolítani semmit.

Ha meg nagyszájú vagy akkor használd ki ezt az adottságod, legyen bátorságod lépni.

2015. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Facebook ismerősnek jelölöd

Telefon számát megkérdezed fbről és csak beszélgess hátha

13/F

2015. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de kb átnéz rajtam :/ amúgy ismerősöm facen
2015. márc. 22. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Néz meg kik a közös ismerőseitek, kérdezősködj egy-két embernél ők mennyire vannak jóban vele. Nem kell őket sem letámadni, csak tereld rá valahogy a témát. Aztán teszem azt van egy srác az osztályodban akivel jóban van és időnként együtt járnak szórakozni akkor beszélgess mondjuk menj el vele akkor bulizni amikor ott van a szívszerelmed és beszélgess vele. Máris eszébe jutsz, ismét beszéltek aztán alakul ahogy alakul. Szerintem ha 1-2 alkalommal elmész te is bulizni (ha a szüleid megengedik) az nem a világvége... :))
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Két nagyon jó barátnőm németes társa, és azt mondják hogy nagy retardált és hozzám nem ő való , de szerintem csak féltenek, mert ők is teljesen azt hiszik hogy amiért ő szeret bulibajárni ez már teljesen összeegyezthetetlen az én "szeretema kémiát"-énemmel. Meg amúgy ők sincsenek jóban vele, akikkel jóban van azok meg még elérhetetlenebbek nála is.
2015. márc. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!