Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk csak én vagyok...

Lányok, fiúk csak én vagyok így az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Nekem nem a csajok külseje a lényeg, hanem a személyiségük és pontosan tudom milyen csajt szeretnék arátnőmnek jellemre, de ha külsőre kevésbé szép csajban találom meg, akkor így is tudnám szeretni. Nekem például a huncut, humoros, kicsit lökött, bolondos, kedves, szeretni tudó, hűséges csajok jönnek be, akikkel lehet jóka dumálgatni, hülyéskedni, humorizálni meg egyben perverzkedni is és jókat szeretkezni. :P Valamiért olyan kevés amegfelelő lány, hiába lenne most is több csaj, aki járna velem, nekem egyik sem tetszik és nem a külsejük miatt, mert azzal semmi gond, inább a jellemükkel van a baj. Másnál is így van vagy csak én vagyok peches mostanság?
2015. márc. 22. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én se tudok külsőre "választani", engem a személyiség fog meg :)
2015. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na akkor nekem még nehezebb ... nekem a kettő együtt kell, ez meg ugye szinte kizárt, így aztán nem semmi egy helyzet. hát én azt mondom már jó ideje, szexre ott vannak akik vannak, és külön választom h kikkel haverkodok úgy érzelmileg is, csak persze velük nem biztos h a szex is bejönne vagy egyáltalán szóba jöhetne. nehéz ügy ez ...
2015. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!