Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ilyen? Van bármi...

Miért vagyok ilyen? Van bármi esélyem egy normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó vagyok, zárkózott, és gyengén szociofóbiás. Nem szeretem a tömegeket, utálom a bulikat/diszkókat, és nehezemre esik az ismeretlenekkel való beszéd. És....ezek ellenére is nagyon vágyok egy barátnőre, mikor barátaim is alig vannak, sőt, talán nincsenek is....És ezt ide írom ki, ahol háromból kettő ember még tovább gyengíti az amúgy is gyenge önérzésemet. Well done. De már igazán ez sem izgat, Csak jól esett kicsit ezeket leírni. Ha valaki tud segíteni, esetleg pár biztatószót ejteni, azt megköszönném.

2015. márc. 22. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csajban miert nincs ilyen? :/
2015. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj privátot, próbálok egy kicsit segíteni. ;)
2015. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 erre én is kíváncsi vagyok....
2015. márc. 22. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen? Pont, amiért én is, nem tudom. Nem lehet mindenki nyitott és könnyen kapcsolatokat teremtő. Én is azt hittem, hogy így lehetetlen párt találni, de amikor jön egy olyan ember az életedbe, aki meggyőz ennek az ellenkezőjéről és elfogad olyannak, amilyen vagy, akkor te leszel a legboldogabb ember. Nem kell kétségbeesetten keresni és próbáld elfogadni magad, hogy magabiztosabbnak tűnj. :)
2015. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Pszichológus.

Azt mondassz neki amit akarsz. De azt is jól meg kell válogatni, mert azok idióták tudnak lenni. Sajnos ők is csak emberek.

2015. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen ember. Aztán kiderült, hogy hazudott, csak töltelék voltam....és azóta rosszabbodott az állapotom.

És tudom, pontosan azt a lányt keresem az életben, csak hát....7 milliárdan vagyunk, ugye.

2015. márc. 22. 16:35
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 mint mondtam, van ez a problémám az ismeretlen emberekkel élőben, egy pszichológus talán csak rontana az egészen....meg elég drágák is, meg ahogy mondtad is, legtöbbjük nem is rendesen képzett.
2015. márc. 22. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden az önbizalmon múlik.Ha az nincs,akkor semmi sem működik úgy,ahogy kéne.Fejleszteni meg csak úgy tudod,ha első körben megszereted magad,elfogadod a hibáidat,és próbálsz javítani rajtuk.A kommunikációt is lehet gyakorolni,ehhez olyan szituációk kellenek nyilván,amiktől tartasz,de csak ezek által fejlődsz.Nem kell nagy dolgokra gondolni.Úgy is elmehetsz például egy szórakozóhelyre,hogy közben elvből utálod,de ha belépsz,és eltöltesz ott egy kis időt,simán megszeretheted.
2015. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 a szórakozóhelyeket szintén a tömeg miatt utálom (meg amiért általában valami szar dubstep/techno zene megy az ilyen helyeken, de az klubfüggő mondjuk).....
2015. márc. 22. 16:43
 10/11 anonim válasza:
Nekem ez tetszik is. Es lany vagyok
2015. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!