Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon érdekes szerintem. Mit...

Nagyon érdekes szerintem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Idén új suliba mentem. Nagyon imádom az osztályom meg minden,de persze van 1-2 gyerek,akiktől nagyon eltér a stílusunk. Sajnos az egyikkel viszont nagyon nagyon nem jöttem ki. Konkrétan folyamatosan csak oltogattuk egymást,amivel csak lehetett. Az utóbbi időben,minden megfordult. Nem tudom hogyan,miért de megkedveltük egymást. Az egész osztály tudja(/tudta) eddig is hogy mi egyszerűen nem bírjuk egymást,és a múltkor az egyik fiú poénból mondta, hogy öleljük meg egymást.:D Mi csak röhögtünk,és megöleltük egymást. Szó nélkül. Nagyon fura érzés volt. Jó volt és nyugtató. Nem is nagyon érdekelt ez után az ügy. Másik nap,már ő jött oda hozzám,hogy öleljem meg. Én megöleltem. Oké,ekkor már tényleg nagyon rurcsa volt,de még ekkor se foglalkoztam ezzel. Viszont mikor másnap azt álmodtam,hogy egész nap szeretgettük egymást akkor egyre jobban kötődni kezdtem. Nem tudom hogy ez most mi,de megvagyok kavarodva teljesen mivel az első perctől kezdve azt mondogattam, hogy ő lenne az utolsó fiú akivel összejövök. :D

2015. márc. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A sok olelkezes oxicotint termel, a tobbinek meg olvass utana, aztan nem kell meglepodni.
2015. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű tényleg ő az utolsó. ;)
2015. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs nagy határ a szeret és gyűlölet közt, hamar átcsapnak egyikből másikba.
2015. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 EgyGyűrű...! ***** válasza:
100%
Hat ez tunderi 😂😂
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aladar12 ***** válasza:
nálam a szeretet jele, ha oltogatom az embert. lehet, te is ilyen vagy.
2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos :))
2015. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!