Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány feltűnően jobban...

Ha egy lány feltűnően jobban néz ki, mint egy srác, és mégis a srác rázza le a csajt, az miért van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Korábban már ezt a témakört is pedzegettem, mint oly' sok mindent: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__653..
2015. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kedveli a lányt...


arra jöttem rá, hogy akik itt osztják az észt, azoknak mindegy, csak nő legyen... ha egy férfi elutasít egy nőt az mese, vagy meleg? Mindig azt mondjátok, hogy milyen felháborító, hogy mindenben a nők döntk... persze, nektek az, mert nektek mindegy, egyáltalán nincs igényetek..:/ nem is akartok választási lehetőséget, nem szanáltok a lányok között...

tudjátok, ez nagyon szomorú!

F21

2015. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én nem utasitanék el szép nőt, még akkor sem, ha nem birom a pofáját.


biztosan nem hagynám ki a dugást.

2015. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan kérdező azért lehet ez, mert lehet, hogy a csaj szép, de lehet hogy közben rossz a személyisége, buta liba, vagy csak egyáltalán nem találja Őt a célszemély vonzónak még akkor sem, ha 99 másik meg igen.

Tényleg azt hiszed, hogy mert szerinted megg 98 másik szerint egy csaj szép, az akkor úgy is van? Lehet, hogy a célszemély szerint nem.


Meg vannak olyanok, mint én, akiknek kevesebbet nyom a latba a külső, viszont a belsőre nagyon érzékenyek és egy rossz természetű egyénnel nem jönnének össze.

Nálam pl bármilyen szép is, egy flegma libának, vagy egy 20-as plázacicának sosem lenne fikarcnyi esélye sem.


24/F

2015. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!