Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek senkinek, pedig...

Nem kellek senkinek, pedig kedves vagyok és odaadó lány létemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, se életem, se hobbim. Szerettem valakit, de csalódtam. Nem tudom feldolgozni. Beleéltem magam. Szinte nap mint nap látom megszakad a szívem. Sírhatnékom van egész nap. Próbálok ismerkedni, de senkinek se vagyok szimpi, pedig általában meg sem szólalok.
2015. márc. 24. 00:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van ez így, ne add fel és lesz olyan aki bírni fog.
2015. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Talán meg kellene szólalni.
2015. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

" de senkinek se vagyok szimpi, pedig általában meg sem szólalok."


Lehet pont ez a baj, hogy nem szólalsz meg.


Legyél önmagad, lépj túl a csalódáson, próbálj meg vidám is lenni a kedvesség mellé, és sikered lesz.

2015. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor mondják azt hogy csúnya vagy.
2015. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én teljesen ugyanígy vagyok :(

19/f

2015. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Az nem baj ha csúnya, mivel ő lány! A lányok lehetnek csúnyák, úgyis fognak kelleni valakinek.
2015. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is szerettem valakit, de nem kellettem neki, mégse siránkozok (már), mert rájöttem, hogy semmi értelme. Ez már a múlt.


19/F

2015. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

hát ne várd, hogy menni fog az ismerkedés, ha nem szólalsz meg. focizni se fogsz tudni, ha nem rúgsz a labdába.

próbáld meg nem a kifogásokat keresni és magadat sajnáltatni (ezt nem offenzíven mondom, én is ilyen vagyok, szinte mindenki), hanem megújulni úgy, ahogy a mostani életszituációd megkívánja és ami épp hasznos neked.

2015. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok nem tudom elfelejteni. Mindig rá gondolok. Ő a csendességemmel együtt elfogadott és sosem kritizált. De most, hogy így csalódtam még jobban bezárkóztam.
2015. márc. 24. 00:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne hirtelen felindulásból akarj ismerkedni. Csalódni sokan csalódtunk már, de ne búfelejtő pasit akarj magadnak találni. Keress egy olyat, akit tényleg szeretsz, de csak akkor, ha ezen a csalódáson már túlléptél.
2015. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!