Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek senkinek, pedig...

Nem kellek senkinek, pedig kedves vagyok és odaadó lány létemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, se életem, se hobbim. Szerettem valakit, de csalódtam. Nem tudom feldolgozni. Beleéltem magam. Szinte nap mint nap látom megszakad a szívem. Sírhatnékom van egész nap. Próbálok ismerkedni, de senkinek se vagyok szimpi, pedig általában meg sem szólalok.
2015. márc. 24. 00:43
1 2
 11/20 anonim válasza:

HASONLÓ helyzetbe vagyok...

22/f


Teljesen átérzem amit írsz ha van kedved beszélni írj és napközben beszélgethetünk ha szeretnél. Jó lenne valakivel beszélni aki megért

2015. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az önképed rakd rendbe.
2015. márc. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Nem kellek senkinek" ==> Annak az EGY srácnak nem kellettél úgy, és emiatt szomorú vagy.


"Mindig rá gondolok."

"Nem tudom feldolgozni."

"Szinte nap mint nap látom megszakad a szívem."

"Sírhatnékom van egész nap."

Majd ha túltetted magad rajta, fogsz kelleni.

2015. márc. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat a srácról. Aztán ha már nem minden gondolatod körülötte forog, akkor jön majd valaki aki kiránt ebből az egészből. Meg se szólalsz azt mondtad, figyelj ha próbálnak veled ismerkedni, de egy kérdésre sem tudsz válaszolni, mert az előző srácra gondolsz akkor persze, hogy nem leszel szimpi. Bezárkózva is el lehet felejteni valakit: hallgass olyan zenéket, amiktől jobb kedved lesz, kezdj el sorozatokat nézni (manapság azért minden kategóriában vannak sorozatok amik jó időre lefoglalják az embert)
2015. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
picsogas alart!
2015. márc. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Írj
2015. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ő a csendességemmel együtt elfogadott és sosem kritizált."


Tehát belezúgtál az első asiba,aki nem bunkózott veled a hallgatag viselkedésed miatt? Jajj,kicsim :D



Változtass magadon.Ne keresgéld a kifogásokat,hanem tarts ki azh elhatározásaid mellett. Sok sikert :)

2015. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz.
2015. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Írj privit. Beszélgessünk! Semmi több! Megnézzük mennyire alakul, és rá jövünk a problémára. Megpróbálunk változtatni. (nem lelki támasz leszek, és nem nyomorult módra akarlak fűzni nyugi, csak tudom milyen szar így)

18/F

2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha nem akarod elfelejteni, akkor nem is fogod..
2015. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!