Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha hajt rám...

Mit csináljak, ha hajt rám egy lány, de nekem a barátnője tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon hajt rám, s mivel nem akarok bunkó lenni vele, mert a barátnője bejön nekem, ezért belementem, hogy elmenjek azzal a lánnyal randira, akinek bejövök. Hogy tudnák úgy kijönni a helyzetből, hogy úgy koptassam le a csajt, hogy közben a barátnője előtt ne tűnjek bunkónak?

2015. márc. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
"Sajnálom, de nekem más tetszik."
2015. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy kijönni a dologból,hogy egyik előtt se tűnj bunkónak.
2015. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bor zoltán ***** válasza:
Sehogy, dugd meg mindkettőt.
2015. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, de ez így nem túl nyers, szóval ha most így lekoptatom, a barátnőjénél szerintem nagyon nehéz dolgom lesz...
2015. márc. 19. 21:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Éppen az a kérdés, hogy oldjam meg, hogy egyik előtt se tűnjek bunkónak?
2015. márc. 19. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

randi után mond meg a lánynak, hogy jól érezted magad és ő is nagyon kedves, jófej stb, de te inkább csak barátságot szeretnél

ne bántsd meg, mert úgyis elmeséli a barátnőjének mi történt

azt meg ne mond el neki rögtön, hogy a barátnője tetszik, csak rontana a helyzeten


legközelebb meg ne menj bele ilyen szánalomrandiba, mert kellemetlen helyzetbe kerülsz és a lányt is hamis reményben tartod

senkivel szemben se fair, inkább kedvesen utasíts vissza legközelebb

2015. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már elszúrtad, kisöreg. Most már akármit mondasz, a csaj, aki tetszik neked, azt fogja hinni, hogy a másikkal nem sikerült, ezért "ha ló nincs" alapon nála próbálkozol.
2015. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsod, csak mivel nem voltam még ilyen helyzetben, hogy ennyire nyomult volna valaki, általában én próbáltam meg tenni a lány kegyeiért, nem tudtam, hogyan kezelni a szitut
2015. márc. 19. 21:59
 9/12 anonim válasza:
Kicsibáttya, ne törődjél semmivel, mondd meg a leánkának hogy nem jön be oszt kész. Attól mer nem szép, te még nem vagy bunkó :)) Forza Juve :))
2015. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel aki hajt rám, biztos forrásból tudom, hogy mondta a barátnőjének, hogy bejövök neki nagyon, ezáltal nem hiszem hogy ez a helyzet fennáll, hogy azt hiszi, tartalékmegoldás lenne az aki tetszik
2015. márc. 19. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!