Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 35 felett már nem jön be az...

35 felett már nem jön be az ember 20 körüli csajoknak csak ha azok pénzt akarnak tőle?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A fiatalabb lányok korábban is csak a pénzt akarják. :D
2015. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem minden esetben.

Én 19 éves lány vagyok és sokkal inkább vágyom egy tapasztalt, odaadó férfira, mint egy korombeli "gyerekre" aki ügyetlen és csak magával foglalkozik. Sokkal jobb élményeim vannak kicsit idősebb pasival, bár ez csak saját vélemény.

19/L

2015. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki,akkor elsősorban ugyanúgy a külsejére figyelnek fel,majd ha beszélgetésnél a humor,kedvesség,jó beszélőke...
2015. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kortól függetlenül az jön be, aki számomra szimpatikus, emberileg szerethető, és nem mellesleg tetszik. én személy szerint nem tudnék szerelmet és szenvedélyt, egy valós kapcsolatot megjátszani, ha semmi más mozgatórugója nincs, csak a pénz. nem beszélve arról, hogy elég kellemetlenül érintene, ha pénzt adna nekem, bármilyen kontextusban is. és szerintem a legtöbbeknek ez probléma lenne. nehéz úgy elronatni az életed és boldogtalannak lenni végig, ha közben csak a pénz tart a másik mellett.


22/l

2015. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, de vonzanak a 30-35 közötti pasik is, sosem néztem a kort. Most például egy negyvenes pasiért vagyok megőrülve, pedig egyáltalán nem gazdag, zenélésből tartja fenn magát, panelben él, egy régi autója van, semmi extra. Viszont egyszerűen olyan a személyisége, az intellektusa, érdeklődési köre, felfogása, hogy az valami elképesztő :D Na mindegy, befejeztem az álmodozást haha. :D
2015. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek és nem a pénz miatt

párom 42 éves, és jóval többet keresek nála

24KL

2015. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!