Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keressem vagy hagyjam a francba?

Mikulás22 kérdése:

Keressem vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe teljesen beleszerettem. Ez azért furcsa mert eddig csak 1 embert szerettem és nehezen esek szerelembe de ezzel a sráccal szinte szempillantás alatt történt. Elkert valami elerhetoseget en reszegen nem igen emlekeztem a sajat telefonszamomra igy inkabb meg mondtam a nevem facebookon... vartam 5napot azota se tortent semmi en tudom a nevet egy ismeros altal de nem.tudom.mi tevo legyek... lany letemre nem ciki ha vegulis en kezdemenyezek? Egesz este tok.jol elvoltunk egy csok se csattant el mert mondtam.neki hogy nem szeretnek.. most lett vege egy hosszabb kapcsolatomnak (2ev) igy lehet azert tetszett meg belsoleg mert szeretet hianyom van. A lenyeg hogy nem tudom kulsoleg nem.fogott meg de belsoleg igen... meg ellenemre van az hogy mig o probalt kozeledni addig en meg 2masik fiuval is jol elvoltam lehet gyerekes.de nem.akartam.mutatni hogy mennyire is tetszik nekem..a lenyeg bejeloljem vagy hagyjam ?
2015. márc. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény srác...pont egy ilyen idióta kis fűvel-fával flörtölő, részeg libát talált meg. Szerintem hagyjad, jobb lesz, ha valami normális lánnyal jön össze, nem veled.
2015. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van:-D
2015. márc. 25. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az #1-nek igaza van!
2015. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gardis válasza:
Ha szeretet hiányos vagy és most lett vége 2 éves kapcsolatodnak érthető h nem akartál semmit senkitől és csak flörtölgettél viszont ez alakult ki belőle, hagyd most már és ne is gondolj rá.
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!