Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túlságosan merev a lány. Nem...

Túlságosan merev a lány. Nem lehet vele "játszani", hogy lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés
Annyira komolyan vesz mindent, ha rólam van szó. Másokkal nevetgél, jól elvan, de velem olyan komoly. Ha épp próbálok kihozni valami humorosat, vagy játékosat egy adott szituációból, egyszerűen nem érti, nem lazul el, merev, feszült. Hiába próbálnám oldani a légkört, néha egy picit-picit mosolyog, de mindvégig komoly marad. Nem ilyen egyébként, és zavar, hogy ezt váltom ki belőle.
2015. márc. 26. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
csiklandozzad addig, míg a padlón nem hempereg, és majd összepisilja magát!
2015. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem bántottad meg valamivel?

Vagy az is lehet, hogy mások mondtak neki rólad valamit...

2015. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Merev lányhoz merev pénisz dukál.
2015. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha nekem tetsző srác kerül a közelembe :) A csikizés tényleg jó ötlet, meg dicsérd meg többször, attól jó lesz a kedve és kicsit elengedi magát.

20/L

2015. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :) L
2015. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csiklandozni? Ha most ezt még komolyan is venném... Azt hiszem, hogy futna messzire.

Pletykák mindenütt vannak, de nem hiszem, hogy valaki ennyire utálna. Mondjuk lehet, hogy valamelyik fickó, aki magának akarja.

Merevség megvan, de nem szembetűnő.

Ó, dícsérem is, próbálom vinni a beszélgetést, de nehéz.

Ő 15 - én 19.

2015. márc. 26. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad a csikizést! Én is merev lány vagyok ha engem valaki elkezdene csikizni biztosan gigán rúgnám!
2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!