Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha senkinek sem...

Mit tegyek, ha senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 04:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Ápolt vagyok,jól öltözködöm, nem rossz a testem.

Arcra nem tudom milyen vagyok...de szerintem egyáltalán nem csúnya.

És tegnap is visszautasított egy lány.

2015. márc. 27. 04:44
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, ha még TEGNAP is visszautasított egy lány, akkor sajnos itt a világ vége
2015. márc. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert az bánt.
2015. márc. 27. 04:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor én mitmondjak emberXD
2015. márc. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár férfiként, akár nőként írod ezt, én már férfiaktól és nőktől is hallottam ezt a szöveget.


Baromság, igazából aki viszonylag normálisan néz ki, az úgyis tetszik valakiknek, többeknek is. Mindenkinek van egy preferanciája, mindenkinek más részlet tetszik. Nyilván egy adott arccal, hajzattal, megjelenéssel nem lehet mindenkinél bevágódni. De ha valaki nem túlsúlyos (bár igazából még olyan is van akinek az jön be, na mindegy) és nem hiányzik a fél arca (na, úgy tényleg nehezebb) akkor elméletileg vonzó lehet akár nőről, akár férfiról van szó.


Na most a probléma a gyakorlat, iszonyú összekavarodott ma a világ, én is sokat gondolkodom ezen.


Annak ellenére, hogy nekem is voltak barátnőim, tisztában vagyok vele, hogy lehet vonzódni hozzám a gyakorlatban megismerkedni valakivel.. a nők fejében szerintem tiszta káosz van. Nem elég ha rendes vagy, edzett vagy, nem vagy hülye.. ők olyan mintha valami filmsztárra vágynának (és azt elismerem, hogy színészek között akiknek az a hivatásuk, hogy a maid ízléseknek megfelelően a legjobban nézzenek ki, sokat változtathatnak a testükön ők tényleg idealizáltan rohadt jól nézhetnek ki!) - vagy beérik valami.. hát nézd meg néha milyen arcokkal vannak együtt tök jó nők.


Tiszta őrület lehet a fejükben, amiről szerintem tudatos manipuláció tehet a médián keresztül.


Én úgy összegzem a saját dolgaimat, hogy baromi nagy szerencsém volt az eddigi kapcsolataimhoz (már magához a tényhez, hogy képes volt egy nő emberként tekinteni rám és kimutatni, hogy vonzónak tart, beszélgetni találkozni .. -> stb.) és baromi sok szerencse kell a későbbiekben is, igazából inkább lottózni kéne.


VAGY van olyan is, hogy buliban úgy viselkedni ahogyan normális emberek nem szoktak, de a 20. csaj biztos igent mond.


Mindenesetre legyél kicsit racionális, valószínűleg nem igaz, hogy senkinek sem tetszel. Akik ezt gondolják, azokkal nagyon sokszor nem ez a helyzet, én erre jutottam a témával kapcsolatban. Én is feltehetném ezt a kérdést rosszabb pillanataimban, csak én eleve tudom, hogy valójában nem igaz az előfeltételezés.

2015. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!