Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan, hogy később...

Volt már olyan, hogy később megbántad hogy elutasítottál egy csajt? Miért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
mert igazából nagyon tetszett.miért?,mert a ro***t osztálytársaim olyan szemetek hogy nem tudtam hogy ők voltak-e vagy a lány aki nekem írt szerelmes levelet!!!!(a lány volt az szerencsétlenségemre)
2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert utána csak a szrt keverte, és egy másik hölgy miatta nem jött össze... :'(
2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
63%

Volt.

Az volt a szitu, hogy barátok voltunk, de sosem titkoltuk, hogy tetszünk egymásnak.

Egy nap ott aludtam nála, és hát ő meztelenre vetkőzött, szexet akart.

Én visszautasítottam.

Másnap tette a szépet személyesen, majd mikor hazaértem, kaptam a levelet, hogy erre nincs bocsánat, és már nem vagyunk barátok... letiltott mindenhonnan, és azóta nem láttam.

2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert egy barom voltam, azért. Utólag belegondolva egyáltalán nem volt vészes, sőt, csak a golyóim más miatt izzadtak akkoriban.
2015. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még sose volt olyan, hogy csaj kezdeményezett volna nálam :D


Mindig jóval előbb észrevettem, ha nem vagyok közömbös, és leépítettem :(

2015. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen sok ilyen volt. Ma már tudom, hogy minden lányt, akire felállna a farkam (tehát nem olyan csúnya, hogy még csak merevedésem se lenne rá) minimum megdugni érdemes.


Ma már nem követek el ilyen hibákat. A jó ingyen punci mindig édes. (Ingyen = szinte semmi erőfeszítést nem kellett tennem a megszerzéséért, szinte rám vetette magát)

2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, például legutóbb is, mert az osztálytársaim körében nem lettem volna népszerű ha összejövök azzal a lánnyal (aki amúgy szép és aranyos csak elég visszahúzódó), szóval visszautasítottam de most már bánom. 17/f
2015. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Centurio77 ***** válasza:
0%
Hehe... egyszerű válasz, nem volt!! Mivel nem utasítunk el lányokat, náluk van az összes punci és cici!!
2015. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagy volt a korkülönbség köztünk. Azóta tanultam az esetből és nem érdekel az emberiség meg ez az "érzelmek világa" része az életnek. (Out of touch)
2015. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!