Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha túlságosan...

Mit tegyek, ha túlságosan odaadó vagyok?

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy interneten ismerkedem és sokszor ég a pofám attól, hogy mennyire válogatós vagyok. Az őrült, hülye művészeket preferálom, kortól és kinézettől függetlenül. (Ritkák, mint a fehér holló, pláne egy discoban.)


Néha azért találok egy-egy kiszemeltet és rendszerint el is tudom őket csábítani a szavaimmal. Az első randevú után van gond, pláne ha félig-meddig kölcsönös a szimpátia. Állandóan rájuk gondolok, elárasztom a Facebook-ablakukat randomságokkal, perverz témákat vetek fel és legtöbbször én kezdeményezem a következő találkát is. Pedig sokszor nem is komoly a dologról van szó, egyszerűen csak imádok velük beszélgetni. Fogalmazhatnánk úgy is, hogy én akarok lenni a "kedvencük", azt szeretném, hogy imádjanak.


Az a baj, hogy a féktelen odaadásom miatt legtöbbször visszafelé sülnek el a dolog. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?


2015. márc. 28. 12:08
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Ez nem odaadás..... nállam jelentkezhetsz kis vígasztalásra.... de csak majd ha tudod mi is egy BÁRMILYEN kapcsolatban az odaadás ....
2015. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a manó? Hány éves vagy, mit lehet tudni rólad ezen kívül?
2015. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok.
2015. márc. 28. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez cukiság :)) nekem tetszik ha egy lány ilyen :) Biztos nem unalmas :)

Kár, hogy művész nem vagyok (bár ki tudja mit nevezünk annak :D igazából még rajzolni is szeretek, a főzés is lehet akár az, meg szeretem a kreatív dolgokat).

Viszont hülye és őrült az illik rám:D


Szeretnék egy ilyen "kedvencet" :)) (amúgy én meg nagyon szeretek ölelni pl:) ) én is egyetemista vagyok


Szerintem nem kell semmit se tenned, lesz valaki akit pont ez vesz majd le a lábáról (pl nekem is bejön)

2015. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni visszafogni magad, főleg, ha művész párit vagy. A legtöbb igazi művész lélek nem szereti, ha zaklatják, szeretnek filozofálni jókat beszélgetni, de hogy valaki random hülyeségekkel elárassza a facebook oldalukat, tempót diktál azt nem. A legtöbben a sorsban hisznek meg, hogy majd lesz, ami lesz. Tudom a fél baráti köröm a tipikus művész.
2015. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!