Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék érdekes...

Hol találhatnék érdekes levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatot akarok keresni, csak egy beszélgetőparatnert. De nem csak 1-2 estére. Van valami olyan ismerkedős oldal, ahol lehet ilyet találni?

2015. márc. 28. 15:28
1 2
 1/17 Interferencia ***** válasza:
Nehezen, de akár itt is.
2015. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akár itt is. Én is találtam már néhány érdekes levelezőtársat itt. Bár nem tudom, hogy nálad mit takarhat aaz érdekes jelző... :D
2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bandi6891 ***** válasza:
Ami nem létezik azt nem találhatod meg.
2015. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt eddig ezt tapasztaltam: miután rájönnek a fiúk (valamiért lányokkal nem sikerült 2-3 levélnél tovább jutnom), hogy én tényleg CSAK beszélgetni akarok, lassan elkopnak, már nem igazán figyelnek oda a beszélgetésre, esetleg megsértődnek és elküldenek a ****
2015. márc. 28. 15:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan felszívódnak egy idő után. De lehet itt találni igazán jó fej embereket is. ^^
2015. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van mindenféle ember.

A legjobb amikor vissza se ír:D

2015. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Interferencia ***** válasza:
Szerintem érdemes lehet egy idő után átváltani pl. Facebookra, sokkal kényelmesebb. Én itt kezdtem el beszélgetni egy messze élő, jófej lánnyal, akivel különböző időközönként (néha egy nap, máskor pár hét) de szoktunk beszélgetni, ha épp ráérünk.
2015. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de előfordul hogy nem is nagyon akarnak beszélni, csak 2-3 levélváltás történik és kész. Utána meg nyomulhatsz vagy hagyhatod.
2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
át szoktam váltani skype-ra vagy facebookra. volt is egy srác akivel pár hónapig kibírtuk. egész jól elbeszélgettünk. aztán meglepő módon megjelentek a farokképek... kicsit kiábrándultam az itteni ismerkedésből, beszélgetésből.
2015. márc. 28. 15:57
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne add fel:)

Vannak ,,érdekes'' levelezőtársak akik nem csak ez miatt beszélnek. Én is beszélek 1-2 emberrel és még eszembe nem jutott ilyen képet kérni vagy küldeni egyiknek sem.

2015. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!