Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme a Tindernek úgy ha...

Mi értelme a Tindernek úgy ha nem írnak rám?

Figyelt kérdés

tegnap regiztem, van kb 20 matchem, de abból még aki rámírt (2 ember) se válaszolt a válaszomra :D persze nem baj ha nem akar velem beszélni, de akkor miért szivecskézett? :D

(meg nyilván én is rájuk írhatnék, de azért jobb lenne ha ők:D)

20L


2015. márc. 28. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A pénz a férfiaknál nagyban számít ,szóba se áll szegénnyel.
2015. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hónapok óta használom a Tindert, és akivel érdemben lehet ismerkedni, az a match után rögtön (vagy rövid időn belül) ír. Egy időben én is ráírtam a szimpatikus partnerjelöltekre, de mindről kiderült, hogy sültgalambváró lúzer, aki azt szeretné, ha a nő udvarolna neki, vagy egyszerre 25 vasa van a tűzben, és azt választja, aki a legkönnyebb préda. Magyarán: aki nem keres meg, azzal nem is érdemes foglalkozni! Összességében viszont hatékonynak bizonyult számomra a Tinder ismerkedésre, több randim jött össze, mint bárhonnan máshonnan. Igaz, nem lett folytatása, mert igencsak "válogatós" vagyok, de nagyon elbaltázott randi nem volt, mindenkivel jót beszélgettünk és érdemben tisztázni tudtuk, hogyan tovább.
2015. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
azta :D szerintem kicsit a fiúknál is úgy van mint a lányoknál, h a lányok 90%ban balra húznak a fiúk meg jobbra és gondolom náluk és becsúszik pár akit nem is akartak :D hát mindegy xd
2015. ápr. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!