Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal fiúk (18-20) zavarna...

Fiatal fiúk (18-20) zavarna ha a lány (nő) ezt mondaná illetve hazudná mit szólnátok?

Figyelt kérdés
de inkább 18 év körüliek szóval interneten megismerkedtek egy lánnyal aki azt mondja 18 éves és erotikus dolgokról és hasonlókról beszéltek igazából sok képet nem cseréltetek csak pár "intim" testréses képet és fontolgatnátok hogy találkoztok de a nő igazából 36 éves és van egy gyereke is? (szingli)
2015. márc. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha jól néz ki és nem nagyon akar az ember komolyítani a kapcsolaton akkor szerintem nem olyan nagyon gáz, nekem legalább is.
2015. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zavarna. Egyrészt egy idősebb nőt előnyben részesítek bármikor egy 18 éves kislánnyal szemben, másrészt ha hazugsággal kezdi a kapcsolatot, úgy hagyom ott, hogy azt se tudja kimondani: fapapucs.


A hazugságot nem tűröm, sem kicsit, sem nagyot. Ez meg egyenesen megvezetés...


24/F

2015. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Jobban zavarna,ha 14 lenne.
2015. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a képeid alapján benyalja, hogy 18 vagy akkor jó tested van, én akkor is lefektetnélek :-)

Komolyra nem kéne.

25f

2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kepek alapjan elhiszem, hogy 18 akkor az..durva. Bar a gyerekhez fiatal lennek. En lennek az idosebb teso vagy..?
2015. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!