Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Online ismerkedés. Szerintetek...

Online ismerkedés. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit snapchatről ismerek, aztán bejelölt facebookon és azóta folyton dumálunk, meg már telefonáltunk is. Többször tett fura utalásokat, hogy lehetne valami, de ő szegedi én meg pesti vagyok. A srácot biztos forrásokból tudom, hogy nem pedofil vagy nem másnak adja ki magát, mert van közös ismerősünk is (akit kifaggattam). A lényeg annyi, hogy nagyon jófej, egész helyes képek alapján és csak arra lennék kíváncsi, hogy jö ötlet e egy idegennel kavarni pláne így, hogy távkapcs lenne, vagy felejtős inkabb??

2015. márc. 30. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2015. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
húúú de izgi komolyan, már telefonáltatok is? neee az durva :D
2015. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én jobban szeretek olyanokkal ismerkedni akiket látok és tud igazi első benyomásom lenni legalább.
2015. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én így ismerkedtem meg a barátommal. 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Nekünk is távkapcsolat. Egy próbát megér :D
2015. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
nedvesedem a távkapcsiktól!!! :$$$$$
2015. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Interferencia ***** válasza:
52%
Miért merül fel benned, hogy akár pedofil is lehetne? Ugye nem 14 alatti vagy?
2015. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eve ismertem meg baratomat ezen az oldalon.

Tobb mint egy eve vagyunk "tav"kapcsolatban, o pesti, en szegedi. Semmi sem lehetetlen, es neha magamban halat adok hogy o a baratom.

Ha meg nem erzed, hogy potolhatatlan es nagyon bele vagy esve; es ugy erzed nem vagy kepes tavkapcsolatra, most hagyd abba.

Mindennel jobban megeri, de pokoli nehez. Nem olyan rossz a helyzet mert orankent megy vonat, de a pentektol vasarnapig is keves.

2015. márc. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azert merult fel bennem, h pedofil, mert baratnom igy ment randizni egy sraccal, es kiderult, h 20 evvel idosebb, mint amit kiirt, es hat eroszakos volt (de mindegy)...
2015. ápr. 1. 15:58
 9/9 anonim válasza:
Enis ugy ismertem.meg a baratnöm..facebook-on bejelöltem es 1 honapig mind beszelgetunk asztan elmentem hozza es osze jot,4 honapja tart ez:D
2016. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!