Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom, sablon kérdés, de nem tudom eldönteni, még sosem volt barátom. (alsó tagozatos "férjen" kívül...:) )

Az osztálytársamon egy ideje észrevettem, hogy néz, akár huzamosabb ideig is, ha pedig véletlenül elkapom a tekintetét, akkor elkezd mosolyogni és pár másodpercig tartja a szemkontaktust. Ha csak simán elmegyek mellette akkor is, ha menetirányomnak háttal van, akkor megfordul és végignézi míg elslattyogok a folyosón. Ha odamegyek a társaságukba, mindig külön kihangsúlyozva köszön nekem, és mosolyogva néz. Ez eddig szép és jó lenne, csakhogy...Miután észrevettem ezeket a dolgokat ráírtam facebookon, ahol tök jól elbeszélgettünk mindenféle marhaságról órákat...Mindig rögtön visszaírt és látszott hogy élvezi a beszélgetést. Viszont magától sohasem írna rám, megszólítani is csak ritkán szólít meg, viszont továbbra is néz órákon, szünetben stb...Ez nekem eléggé fura, mert nem az a típusú lány vagyok akit csak úgy megnéznek a srácok, így nem sok tapasztalatom van ilyen ügyekben, szóval nem tudom ezeket a dolgokat hová tenni...A fiú nekem eléggé tetszik, és ami még fontosabb, hogy egy hullámhosszon vagyunk.

Mit csináljak? Nekem kellene lépnem vagy félreértelmeztem az egészet és hagyjam a fenébe?

16/L



2015. márc. 31. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak beszari :D
2015. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a fiúnak tetszel!

Általános iskolásan volt egy ilyen osztálytársam:

A fiú merész volt de gyerekes , es nem merte megmondani ezert folyton piszkálni , es mindig azt mondta hogy en bámulom őt pedig o engem...

Es amikor a suliban 8.os évzáró volt akkor behívott a terembe es azt mondta: emlékszel? Mindig piszkáltlak.. De csak mert tetszettel es ez most sem változott es adott egy puszit az arcomra :)

es elfutott. Aztan 9. Félévében lattam az utcan , egy lánnyal es fogtak egymas kezet es meg csak nem is köszönt :(

2015. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bejössz neki
2015. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TuwYx válasza:

Hmm érdekes, az elmondásod alapján a fiú nagyon hasonlít rám ebben a dologban, egy ideje rájöttem, hogy miért van ez.., én egy szégyenlős és egy kevés önbizalommal rendelkező fiú vagyok, voltam olyan helyzetben mint az osztálytársad, csak mosolyogtam a lánynak és ő is vissza mosolygott rám, de nem mertem megszolítani, és igen ezt azért tettem mert tetszett nekem az a lány, és az osztálytársadnak 100% hogy tetszel, csak szégyenlős, én azt mondom, hogy ne várd meg míg ő lép, mert míg tesz valamit nagyon sok idő elfog telni, bátorítsd, menj hozzá és kérdezz/mondj akármi érdekeset és minél többet ezzel nagyon megnöveled az önbizalmát és idővel nagyon jól meglesztek. Ha ugy gondolod egy hullámhosszon vagytok ne halaszd el, segíts neki önbizalmat szerezni !!!!

17/F

2015. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 emoka julcsi válasza:

szerintem tetszel neki. de amugy a nekem sincs sok tapasztalatom ilyen téren. a multkor elmentem moziba(nem tudom lehet-e randinak hívni)egy barátommal. nem rég ismerjük egy mást mi is nagyon egy hullámhosszon vagyunk csak ő is ilyen alig megszolalos mulya fiú.

emlékszem mikor először figyelt fel rám. addig minden este fapofával, csöndben ült a vacsoránál, nem igen evett. (a többiek még meg is szólták hogy sose beszél és sose eszik.)

egyik nap már kezdett meg nyílni és magyarázott valamit a többieknek. ehhez a témához már én is hozzá tudtam szólni.

utána sokat beszélgettünk. egyik este amikor ilyen táncikálos mulatos estét tartottaka többiek. enegem a lányok nagyon kiakartak csinosítani, de csak annyira hagytam nekik hogy látszon ki vagyok valójában, a fiúk meg felkészítés képpen bátorra itatták szegény gyereket. ugy pörgöt egy szerűen meghökkentett. aztán lenyugodott.


a többi már jelenben is írodó történelem.

2015. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!