Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, jó ötlet így felkeresn...

Lányok, jó ötlet így felkeresni egy lányt?

Figyelt kérdés

Szia!


Régebben sokszor láttam a lányt a panelházból kifelé menet, csak néhányszor köszöntem neki. Azóta dolgozok, már jópár hete nem láttam. Régóta keresem, és nemrég megtaláltam a jó öreg Facebook-on. Nagyon, de nagyon tetszik nekem, és szívesen megismerném. A face szerint kapcsolatban van ( :( ) Szívem szerint írnék neki, és elmondanám, hogy mennyire tetszik, hogy szívesen találkoznék vele. Mennyire jó ötlet ez? Mi mást javasolnátok? Nektek mennyire lenne ez szimpatikus? (A nevét tudom, tehát elvileg a lakásuk számát is kitudom deríteni, de nem tudom, van-e értelme.)


Kösszi



2015. ápr. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

kapcsolatban van.

tehát várd ki míg nem így lesz

2015. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez így nagyon kitárulkozós,plusz a csajt hoznod így döntési helyzetbe,nem magadat.

azzal,hogy ráírsz,úgyis kimondatlanul azt üzened,hogy érdeklődsz iránta,nem kell ennyire direktbe ki is mondani,mert ezzel túlértékeled és ezt kihasználhatja ellened.

amivel játszani kell,az ennek a foka.

alacsony érdeklődéssel érdemes indítani és ha visszakérdez,vagyis érdeklődik,akkor lehet beszélgetést kezdeni,ami elsősorban flört legyen.

és mivel palija van,ezért ne konkrét randira hívd,hanem hívd le kutyázni vagy valami.

2015. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb csöngess át vasárnap hozzá egy kis cukorért. :D Mondván, hogy elfogyott és nincs nyitva bolt. Így ő is megtudhatná a neved, ha eddig nem lenne képben vele. És ez már egy jó alap is lenne elhívni akár kutyázni, ahogy azt az előző válaszoló írta.
2015. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Vagy udvariasan kérdezd meg tőle, hogy van-e még abból a sorszámból, amivel a kegyeiért lehet jelentkezni? :)

Mert akkor tépnél belőle egyet és türelemmel kivárnád, amig lesz szabad kapacitása veled kávézni egyet!


Szerintem ez korrekt, mellyel mindent elmodtál, nem túl nyomulós és egyben kifejezed a párkapcsolatával kapcsolatos tiszteltedet is!

2015. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!