Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszem egy fiúnak, és...

Ha tetszem egy fiúnak, és látja, hogy egy másik sráccal nagyon jól elvagyunk, akkor az felébresztheti benne a vadászösztönt? Vagy hülyeség, és azt fogja hinni, nincs esélye?

Figyelt kérdés
Próbálom érzékeltetni vele, hogy bejön, és szerintem én is csak neki, csak nem mer jobban közeledni szerintem...
2015. ápr. 1. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha eddig is félt közeledni hozzád, akkor innentől kezdve majd azt hiszi, hogy találtál mást, és hagyni fog.
2015. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy vele kéne jol ellenned ha azt akarod, h kezdemenyezzen? Nem vmi más pasival???
2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ahogy első mondja, ha alapból félénk és bizonytalan akkor csak jobban elijeszti. A vadász ösztön csak a magabiztosabb, alfább srácokban indúl be ilyenkor.
2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az #1 válaszolóval
2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hülyeség, és azt fogja hinni, nincs esélye
2015. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nyiss Te felé. Ha mással lát, akkor mész a levesbe.

Ez a trükk csak a hülye filmekben jön be.

2015. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne kísérletezz ilyenekkel, butaság.

Mond meg neki.

2015. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, miert nem vele logsz? Istenem, noi logika...
2015. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Na végig olvastam a hozzászólásokat és el kell mondjam a leírtak alapján az egyes válaszolónak van igaza.

Tehát most vagy el kezdesz te közeledni a srác felé,vagy elképzelhető,hogy 1 hét múlva a srác más csajjal lesz el és közben majd szomorúan nézheted őket. :D

Viszont akkor már késő bánat lesz az egész dolog...

2015. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Juuuuj de cuki az a srác ! Hogyan szerezhetném meg ? Hmmm.Megvan ! Megdugatom magam valaki mással !
2015. ápr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!