Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért raktok egy fiút...

Lányok, miért raktok egy fiút barátzónába?

Figyelt kérdés
Ha látjátok,hogy tetszetek neki,akkor miért kezdtek el hozzá közeledni és rakjátok be barátzónába?Egy fiúnak ez csak szenvedés.Inkább küldenétek el.Amúgy meg fiú-lány barátság nem létezik,ha van fiú barátotok,akkor ne higyjétek,hogy nem játszott már el a gondolattal,hogy milyen lenne ágyba vinni titeket.Vagy,ha tényleg csak barátkozni akar,akkor egyszerűen ocsmánynak tart titeket.:D

2015. ápr. 3. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Köszi, ez igazán szívet melengető. Nem barátkozhatok férfiakkal, mert úgyis csak dugni akarnak (ez tök gáz rátok nézve. :) )


Egyébként pedig: nem mi rakunk titeket a barát-zónába (és nem értem, miért olyan szörnyűséges dolog a barátság), hanem ti barátnő/dugnám-zónáztok be minket.

2015. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Missi_Key ***** válasza:

"Lányok, miért raktok egy fiút barátzónába?"

-- >

ugyan azért mint egy lányt.

2015. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ezt én se értem meg van a fizikai vonzalom de még is legyünk barátok szöveg van mindig
2015. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem barátkozom fiúkkal, mert eddig mindig többet akartak, de szokott úgy alakulni, hogy ők kezdeményezik ezt az egészet... sokszor rámírnak, odajönnek beszélgetni és ilyenkor kialakul a barátság, ez van. Az már a ti bajotok, hogy a kedvességet rögtön félreértelmezitek...
2015. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarok egy fiútól többet, de kedvelem, akkor csak barát

nem értem ez miért olyan rossz, egy lány is lehet jó barát, nem csak egy fiú

és nem hiszem el, hogy a fiúk mindig többet akarnának

jó, velem is volt már hogy emiatt lett vége (pedig az elején még tisztáztuk is, hogy ez csak barátság, nem lesz több és ő mondta, hogy neki jó)

de azért nem lehet mindig igaz

és ha a fiúnak van már barátnője? főleg ha komoly?

2015. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert bírom őt, és szívesen barátkozok vele.
2015. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert a barátzóna rosszabb,mint a magány.
2015. ápr. 5. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "barátzóna" akkora h*lyeség... van barátság és van szerelem/vonzalom, és pont; nem tudom minek kell mindig "zónázgatni", no de mindegy.


Ami a kérdést illeti... egy fiút én akkor tekintek barátnak, amikor jól kijövök vele, jófejnek tartom, lehet vele beszélgetni, h*lyülni, csak épp nem érzek vonzalmat iránta. Tehát nem tudnám elképzelni a testi kontaktust, meg a párkapcsolatot. Azt meg sajnos én is észrevettem, hogy amikor kedves vagyok, akkor azt félreértelmezik a fiúk... pedig én nem "szívatásból" csinálom, nem akarom elcsavarni senkinek a fejét, ha nem akarok tőle semmit, csak egyszerűen eleve mosolygós, kedves természetű vagyok, ami ebben a helyzetben néha előnytelen is tud lenni.


18/L

2015. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig van,aki szivatásból,kihasználásból csinálja.
2015. ápr. 6. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Az elenyésző kisebbség. Kilencvenkilencből egy.
2015. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!