Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erre mennyi esély van. Én...

Erre mennyi esély van. Én 17F, ő 25L. Tetszik nekem, nagyon. Még sosem beszéltünk, de mindig köszön, én is neki? Mit szólna, ha ráírnék vajon?

Figyelt kérdés
Megtaláltam fb-on. Olyan szép.
2015. ápr. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván egy szülési és karrierépítési korban lévő nő egy gimis sráccal akar hetyegni. Ha a köszönés szexuális vonzalmat jelentene, és nem alapvető etikát, akkor érdekes világot élnénk.
2015. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiúnak tart szerintem, az hogy köszön, csupán kedves gesztus, látásból ismert embereknek is szoktak köszönni a normálisabbak.
2015. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te lennél 25 és ő meg 17 akkor működne, de sajnos olyan világban élünk ahol az is normális ha egy 15 éeskislány egy 25-30 éves férfival jár.
2015. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Miért sajnos?
2015. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nővéremnek 25 évesen volt egy 18 éves barátja :)
2015. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek, h az egy dolog, h nekem (17) tetszik egy jó nő stb. De egy 25-30 éves pasinál gáz és a visszamaradás jele, hogy ráfancsarodik egy gyerekre. De azok a asik az igazi jó nőknél nem rùgnak labdába, vagy csak betegek.
2015. ápr. 4. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező, azért vannak csak a 15 évesekkel, mert sokkal könnyebben belemennek akármibe, és még el is ájulnak az egzisztenciától amit össze lehet hozni 25-30 éves korra. Megértem azért a lányokat, a helyükben mondjuk én is inkább a pénz után mennék.
2015. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!