Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit akartok elérni az...

Lányok, mit akartok elérni az ilyen viselkedéssel?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor egy lánnyal, de a végén elutasított. Azóta sorra tölti fel magáról a mosolygós, szexi képeket. Korábban ritkán tett fel új képet. Illetve szerelmes zenéket oszt meg. Tudtommal nincs új pasijelöltje, és mivel mikor élőben összefutottunk bámult is.

Mit akarhat ezzel elérni? Főleg a képek bosszantanak...

Ha akarna valamit akkor gondolom írna...



2015. ápr. 4. 23:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, h felköszöntöttem nőnapkor. Gondoltam h megköszöni és beszélgetést kezdeményez, de megköszönte és mást nem írt. Én pedig direkt nem is akartam kezdeményezni.
2015. ápr. 4. 23:25
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálad véletlen-e. Azt tudom, hogy fézbukon azért kapcsoltam ki annak a lánynak a követését, aki tetszik, mert folyton ott lógtam néztem, miket rak ki és mindenbe belemagyaráztam, hogy biztos nekem akar üzenni, miközben kb. esélytelen, hogy érdekeljem és ezt tudom is. De a ti helyzetetek nyilván más, hisz már randiztatok.
2015. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te!!
2015. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hallgass killakikittet :D változtass kicsit magadon, legyél robbanékonyabb, meg oltsad párszor :D hidd el nekem bevált :D mindig bevált :D
2015. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazából ezzel nekem nincs gondom. Nem vagyok félénk, nagyon is sokat szivattam. Tudom h szeretik a lányok ezt, de én alapból is vicces és lökött vagyok.

Azzal sikerült elrontanom ezt is, h túl határozott voltam...

2015. ápr. 5. 09:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Túl sokat kombinálsz.Nem kellesz neki igazán,ennyi.A tettei szerintem nem neked szólnak,hiszen ha akarna valamit tőled,már együtt lennétek.Tudom,én is sokszor bemesélek magamnak dolgokat,ami kicsit gáz felnőtt fejjel.Csak ugye az érzelmek elvakítják az embert.Nem szabad,mert hiba,nagy hiba!
2015. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!