Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor viselkedik így egy fiú? 17L

Mikor viselkedik így egy fiú? 17L

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Nem ismerem őt, ő sem engem.


Van olyan hét, hogy minden reggel találkozom vele, mikor suliba megyek, de olyan is, hogy csak 1-szer egy héten. Már messziről nézni szokott, figyel, inkább úgy fogalmaznék és mindig köszön. Ha délután látom, akkor is köszön. Ha látja, hogy jövök, néz rám addig, míg nem veszem észre és odaköszön. Sosem ment el még úgy mellettem, hogy ne köszönt volna, pedig semmit se tudunk egymásról. Olyan is volt, hogy rajtam, az arcomon felejtette a szemét. Bár én nemrég rátaláltam a facebookon, még a nevén kívül semmivel nem tudok többet róla, mint eddig.


2015. ápr. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
jelöld be o.O
2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg tetszel neki
2015. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkozol vele és lesz időd akkor állítsd le beszélgetni. Persze először kérdezd mrg hogy van e ideje vagy esetleg beszeljetek meg egy talalkozót és akkor majd dumcsiztok. :)
2015. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. Nem elég nyilvánvaló?!
2015. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!