Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszeruen nem ertem a noket,...

Egyszeruen nem ertem a noket, Ha kicsit nem ertek egyet veluk es megmondom a velemenyen mar rogton ellenszenvesen vislekednek velem hogy engeszteljem ki ilyenkor oket?

Figyelt kérdés
17/F
2015. ápr. 6. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul mondod meg a véleményed, én sokszor más véleményen vagyok velk mégse viselkednek velem ellenszenvesen.
2015. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
Hogy venne bárki komolyan, ha miután kitartottál a saját véleményed mellett, ami ellenkezik valakiével, kiakarod engesztelni?:) És ha ellenszenves leszel ettől, nagyon szörnyen fejezed ki magad. Gyakorolgasd, nincs kiengesztelés!:D
2015. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nőknek mindíg igazuk van.

Ha nincs, akkor elérik, hogy azthidd, hogy mégis az van.

2015. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról függ, hogy 1, miben 2, ezt milyen módon fejezed ki 3, milyen a nő aktuális hangulata. Egyébként pont, hogy azt értékelik, ha férfi vagy, és van önálló véleményed.
2015. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!