Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mikor veszitek magatoka...

Lányok mikor veszitek magatokat észre?

Figyelt kérdés

Ez más sokadik tapasztalatom, ha egy fiú visszahúzódóbb (mint én) és elhív egy neki tetsző lányt az lepattintja. Főleg mivel még nem volt barátnője (akár nekem) s elgondolkozik rajta miért nem volt a fiúnak és talán megijed vagy arra gondol hogy nagyon defektes.


De abba ugye nem gondol (gondoltok bele) hogy az a fiú mitől lett olyan ugye? Hogy a viselkedésetekkel tetézitek az ilyen szerencsétlenek bajait (mint jómagam)? Ezekbe nem gondoltok bele sohasem? vagy ennyire nem érdekel titeket?



2015. ápr. 6. 13:55
 51/91 anonim ***** válasza:
88%
Kellehür ez akkora egy nagy baromság amit írtál,már ne is haragudj!
2015. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:
Kellehür nek nagyon IGAZA VAN! csak az álomvilágban élő bájgúnárok nem tudják megemészteni!!!!
2015. ápr. 6. 15:22
 53/91 anonim ***** válasza:
Majd biztos, jön a gyúrás, meg testedzés közhely, meg vágass valami jó hajat, szintén használhatatlan tanács, csak elárulom,hogy sem a gyúrás, sem akármilyen haj nem fog változtatni az arcformán.
2015. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
5%
Kellehür jól írja itt a dolgokat. Jó, hogy rajtam kívül sok ember felismeri az igazságot, a tényeket.
2015. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
91%
Jól van akkor puszilgassátok egymást tovább:D
2015. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
0%

Hogy is szól a sláger?


"Hazudni kell, hazudni kell,

másképp a célodat nem éred el,

hazudni kell, hazudni kell,

az igazság kemény, nem dolgozza fel..."


Ha még szűz vagy, akkor is hazudj a nőnek minimum 2-3 szexuális kapcsolatot korábbról, különben kicsit hülyén fog nézni, és lepattint.

2015. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
Várom a tuti receptet még mindig. Ja, hogy nincs, mert hogy a nők a külső alapján ítélnek, értem. Meg nem puszilgatjuk egymást, de ami igaz, az igaz, ha valakinek igaza van, akkor igaza van.
2015. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
92%
MÉG nem puszilgatjátok egymást de hamarosan.A klubbotokat ne felejtsétek megnyitni,ott majd egymást vígasztalgathatjátok:DDD
2015. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
96%

Ez kész.


Ezt lementem a Gyakori Kérdések Gyöngyszemei mappámba.


Hehe. :DDD

2015. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
93%
Én is:DDD
2015. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!