Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek van kedvetek ilyen...

Nektek van kedvetek ilyen rossz időben edzeni? Hogyan veszitek rá magatokat? Baj van velem?

Figyelt kérdés

2 hete állandóan fáradt vagyok, csak fekszem, tévézek és alszom. Semmihez nincs energiám és kedvem. Tompa, fásult a fejem, minden nehezemre esik. Amennyire imádtam edzeni most annyira herótom van már a gondolattól is, semmi motivációm nincsen. Heti kettő teljes testedzésre tudom csak rávenni magam, de igazából az sem esik jól. Mindenem fáj, a zoknimat sem tudom állva felvenni, mert nem bír el a lábam.

Mit csináljak? Lehet, hogy túledzettem magam? Vitaminhiány? Téli depresszió? mi ez?


2014. dec. 2. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vitamin hiány, ha szedsz vitamint akkor azt egészítsd ki plusz C vitaminnal, ha nem szedsz semmit akkor kezd el. C vitamminból legyen meg napi 2-3g.
2014. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mega daily one-t szedtem, napi 1-et, de mivel már nem edzek rendesen abbahagytam.
2014. dec. 2. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Én edzem 29 éve de sosem voltam úgy, hogy nincs kedvem edzeni. A teremben nincs rossz idő, szóval leszarom, hogy kint hideg van vagy esik. Edzeni mindig jó.:)
2014. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor nincs kedvem elmenni edzeni..ilyenkor jön a haverom és nem hagyja,hogy otthon üljek.:D
2014. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!