Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szép lányoknak nem...

Ha a szép lányoknak nem tetszem akkor inkább adjam lentebb a szintet?

Figyelt kérdés
szóval, ha inkább csúnya vagyok mint szép akkor inkább lentebb kellene adnom a szinten, vagy várjak továbbra is a csodára ? 1x már összejött 6évig tartott, de most már 2. éve egyedül álló vagyok :/ 24/f

2015. ápr. 6. 22:33
 1/9 To7ka ***** válasza:
100%

Nem minden a szépség!:) Keress inkább értelmes, aranyos lányokat, Te is megtanulhatod értékelni, és még mindig nem csúnyákról beszélünk, csak kicsit válts az értékrendeden.

Vaaagy, vaaaaagy! Amit itt mindenki utál, legyél Te jobb pasi!

2015. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Hát gondolkodj rajta
2015. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
soha ne add fel csak széppel és okosal menj
2015. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj egyszerűen csak a vékony lányok tetszenek miközben én pont az ellentéte vagyok, nem tudom furcsa nem furcsa, de ez van :D akiknél esélyem lenne pedig még nálam is gömbölyűbbek és én úgy egy olyasmi lánnyal egyáltalán nem tudom elképzelni
2015. ápr. 6. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet, mert néha történnek csodák - de azt mondanám, hogy nézz körül nagyobb körben.

Én is voltam már vezérigazgató nővel, akit nagyon nem érdekelt, hogy nekem 5000 alkalmazottam van, vagy egy sem.

2015. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy inkább növeld a szintet. Megjelenés, fellépés, sportosság, jófejség, érzékenység, műveltség, sok mindenre lehet gyúrni!

24/F

2015. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nehogy kicsit is megerőltesd magad, inkább várd a csodát. Rengeteg szép, csinos, kedves lány bukik a ronda, lusta, kövér disznókra, csak meg kell találni őket.
2015. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

A megközelítés rossz. Nincs olyan ,hogy szint, ez nem egy szerepjáték... xD

Ha bejön bejön, ha nem nem... És ne ilyesmiken gondolkodj ,hogy lejjebb adod a nemlétező szintet, hanem ,hogy a saját fiktív szintedet emeled feljebb. És ne állj meg soha a szintlépésben.. xd

2015. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mtke válasza:
Vagy gyurj a saját kinezetedre ha annyira a "jó csajok "kellenek akkor válj "jó pasiva" az öcsém pont ezt csinalta és azóta nem panaszkodik
2015. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!