Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerethet egy srác,...

Hogy szerethet egy srác, mikor nem vagyok szép és tele vagyok hibákkal kívül-belül? El sem tudom hinni, inkább nevetségesnek tartom, mikor bókol. Szerintetek lehet, hogy valakinek ennyi hibával is kellek? 22/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A szerelem vak. Majd ha elmúlik a rózsaszín köd, észreveszi a kisebb hibákat párjában mindenki.
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 opened paradise ***** válasza:
Nem tudom mennyi az az ennyi,de igen,van,hogy a hibákat látjuk,de nem érdekelnek.
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem.Lehet,hogy te vagy a mindene.De az is lehet,hogy nemigazan szeret csak megjatsza (a szexert)
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenki szép valakinek és mindenki tele van külső-belső hibákkal.
2015. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes! Belőlem is hiányzik pl. a hiba! :D
2015. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hibák alatt arra gondolok, hogy van egy-két külső dolog, amit szégyenlek magamon, aztán mondjuk, hogy nézhet rám "úgy", amkor épp kócos vagyok, vagy izzadt, vagy nagyon fáradt egy hosszú nap után, esetleg rosszkedvű...
2015. ápr. 7. 13:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Arra még egyáltalán nem gondoltál, hogy az a fiatalember esetleg tovább is láthat az orránál?

Persze előfordulhat, hogy csak az ágyába szeretne becsalni, de az is lehet, hogy Rád már sokkal komolyabb tekintetben néz.

Ha egyszer összeköltöznétek, akkor reggelente örökké kócosan ébrednél mellette, a munkahelyedről pedig izzadtan és rosszkedvűen is hazaérhetnél.

2015. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg ezek a külső hibáid? Kocos vagy olykor? :D

Te akkor egy boldog lány lehetsz, ha más bibi nincs veled!

Ezek alapján tényleg elhiheted, hogy egy pasi "átlát" ezeken a "maradandő testi fogyatékosségokon" és észreveszi a "rút kiskacsában" a hattyút! :)

2015. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ezek a külső hibáim, azokat nem írtam le, olvasd el figyelmesebben az előző hozzászólásom. Külső alatt inkább olyanokra gondoltam, hogy nem tökéletes az arcbőröm, hiába használok már rá gyógyszert is, vagy sok anyajegyem van stb...
2015. ápr. 7. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindegy!

A szépség szubjektít megitélés kérdése és korlátozódik csupán csak akülső "csomagolásra"! Mindenkit összességében kell értékelni a "lénye" miatt, ami nem csak a külső jegyekből, hanem a belső tulajdonságokból, jellemből, viselkedésből, kisugárzásbó, stb. áll.

Ezekkel együtt alkotunk egy egységes egészét, és ezekkel együtt lesz valaki szimpatikus, vonzó, vagy épp ellenkezőleg!

2015. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!