Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti mit szólnátok ehhez?...

Fiúk ti mit szólnátok ehhez? Betegesnek vagy kedvesnek találnátok ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,aki szimpatikus és szünetben unatkoztam,így lerajzoltam.Arra gondoltam,hogy névtelenül elküldenék neki.Ti mit szólnátok ehhez,ha kapnátok magatokról egy rajzot?Nagyon fura lenne?
2015. ápr. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha névtelenül én nem örülnék neki
2015. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aladar12 ***** válasza:
akkor már vállald fel, hogy te csináltad
2015. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Á, már megszoktam hogy a körözött profilomat az orrom alá tolják.
2015. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves dolog.
2015. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a rajzon úgy néznék ki mint egy halott, akkor nem. Ha névtelenül, akkor meg megijednék, hogy van valami perverz, aki engem figyelget meg rajzolgat.

Viszont ezt a képet tökéletesen tudnád ismerkedésre használni nála, megfelelő egy beszélgetéskezdeményezéshez.

2015. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti cisnáld meg de rakj oda egy szivecskét és írd oda hogy ki vagy de személyesen ad oda neki csak rakd a polcára és amikor kérdezi mond ezt hat unatkoztam és lerajzoltalak
2015. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? 12? Ez a névtelen dolog akkoriban volt menő :D sztem add oda neki személyesen. Én kedvesnek találnám ezt. Mondjuk az is kell, h jól tudj rajzolni! Mert ha rossz a kép és inkább karikatúra mint rajz, akkor lehet megharagszik :D
2015. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!