Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék baratnot? Ha...

Hol találhatnék baratnot? Ha talalnek, hogy cselekedjek? Mit mondjak? 20/f buli meg ehhez hasonlo kilove nem iszok, nem bulizok

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
rosszlányok.hu nekem bevállt.
2015. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben de nem eri meg szerintem
2015. márc. 26. 20:23
 3/4 aladar12 ***** válasza:

egyetemen, főiskolán, konditeremben, munkahelyen, buszon, villamoson, metrón, trolin, utcán.

nem barátnőt fogsz találni, csak alapanyagot és abból kell barátnőt készítened.

hogyan cselekedj? köszönj neki, beszélgess vele, csalj mosolyt az arcára stb.

2015. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el salsa tanfolyamra. Nekem bejött. Igaz, hogy inkább a 30-as korosztály a jellemző, de azért vannak fiatalabbak is. LAza nyitott közösségek, ahol nem csak barátnőt, de barátokat is lehet találni. Fiút is, lányt is. Az új kezdő csoportok mindig "friss húst" jelentenek. Teljesen természetes ebben a közegben, hogy megszólítasz egy lányt, hogy táncolsz vele. Ilyenkor a mozgását, a stílusát is megismered, kicsit több impulzus, mint csak a beszéd. És közben simán lehet szóban is ismerkedni.
2015. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!