Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy nekem a...

Az miért van, hogy nekem a Palvin Barbi-féle csajok nem is igazán jönnek be, hanem inkább az átlagos kinézetű mégis vonzó csajokra bukom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok amúgy én sem egy álompasi, sokan rondának mások helyesnek tartanak, de nem hiszem, hogy azért lenne ez. Nekem nem jön be egy olyan csaj, akinek alig van orra. Amúgy nekem is nagy orrom van. :D

2015. ápr. 8. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi nem egy nagy cucc.
2015. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Palvin Barbi épp azért megy ennyire, mert igazából egy átlagos csaj akiből minden vidéki gimiben van 1-2. Nagyon sokan vonzódnak az átlagoshoz.
2015. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát.. erre névre keresve csak profi, megvilágított stúdiós, retusált képek jöttek be, Palvin Barbara egy kicseszett modell.


Megnézném, hogy nézne ki, ha mobillal fotóznád, miután taknyosra szopatták, összekócolták és a sminke is elfojt, szóval nem.

Teljesen normális az értékrended.

2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Azért, mert b-u-z-i vagy.
2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert Palvin ronda.
2015. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy szám és beképzeltnek tűnik.
2015. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Senki se mondja, hogy Palvin Barbara mindenkinek be ell, hogy jönnön.

Az szerintem túlzás, hogy ronda, de ő is egy átalgos lány, jó adottságokkal, jól sminkelhető, jók az arányai, jó a kisugárzása, ezért lehet jó modell.

Na meg 13 éves kora óta fel van karolva, ezen ios sok múlik, tudja hogy bánjon a testével, ezért szép a bőre, meg a haja, és az alakja.

2015. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be Palvin, az átlagos de mégis nőies, vonzó, igényes, szolid, de mégis megakad rajta a szemed típusú nőket szeretem
2015. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Palvin mióta szép ? Lehet jó teste valakinek, lehet valaki szépen kisminkelve, stb stb, de akkor se szép az arca.
2015. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

P. Barbinak nem szépnek kell lennie, meg nem jó nőnek, hanem jó modellnek. A jó modell nem feltétlenül szép. A jó modellnek olyan az arca, h sokféleképp ki lehet sminkelni, sokféle karaktert meg tud vele jeleníteni a fotós.

a lényeg, h a teste megfeleljen az előírásoknak a fejformája szép legyen, az arca pedig átlagos, a haja festetlen. Hiába mondják a modellügyökségek, h egyéniségeket keresnek, ez nem igaz, akkor nem lennének előírások a testalkatra, súlyra nézve.

2015. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!